2726
عنوان

کودک جیغ جیغو

381 بازدید | 20 پست

پسرم خیلی آروم و خوب بود الان یکسالشه دو سه هفتس خیلی جیغ میزنه عصبی میشه تا جایی که میتونه بلند فریاد میزنه چکارش کنم؟ 

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه، عصبی نشو، سعی کن جیغشم درنیاری عصبی و لجباز بشه ببین چی میخواد یجوری راصیش کن تو این سن یه ...

خودم خیلی ناراحتم حس میکنم عصبیه در حالیکه جو خونمون آرومه نمیدونم چرا اینطوری شده 😭

2728
تا سعی داری نزار عصبی بشه

مثلا چی کار کنم؟ مثه آدم غذا نمیخوره باید با زور بدم یا همش سیم تلفن و میکنه تو دهنش یا ال سی دی و میچرخونه میکوبونه به دسوار وقتی ازش میگیری جیغ میزنه

خودم خیلی ناراحتم حس میکنم عصبیه در حالیکه جو خونمون آرومه نمیدونم چرا اینطوری شده 😭

نه عصبی نیست، یه کم حرف زدنش بهتر بشه از سرش میفته

پسر منم همین بود فکر میکردم روزا پیش پرستاره عصبی شده به مرور بهتر شده

نه عصبی نیست، یه کم حرف زدنش بهتر بشه از سرش میفته پسر منم همین بود فکر میکردم روزا پیش پرستاره عصب ...

واقعا؟ به خدا داغونم الان دارم گریه میکنم میگم آخه چرا این بچه عصبیه درحالیکه هیچ مشکلی نیس خجالت میکشم برم مهمونی

مثلا چی کار کنم؟ مثه آدم غذا نمیخوره باید با زور بدم یا همش سیم تلفن و میکنه تو دهنش یا ال سی دی و م ...

وقتی کاری میکنه که نباید سرشو به یه چیز دیگه گرم کن که یادش بره

غذاشو هم به زور نده از غذا زده میشه، راهشو پیدا کن. سرشو گرم کن، بهش شیر نده گشنه بشه بهتر میخوره، ببین چی بیشتر دوست داره

مثلا چی کار کنم؟ مثه آدم غذا نمیخوره باید با زور بدم یا همش سیم تلفن و میکنه تو دهنش یا ال سی دی و م ...

اسرار نکن بچه گرسنه اش بشه خودش میخوره مطمئن باش وسایلی که برات مهمه دم دستش نزار پسر من به حدی ظرف و وسایلم و خراب کرد که نگو بچه ان بزرگ میشن متوجه میشن ،برادرزاده های همسرم دوتا ال سیدی شکوندن هیچی نگفتن به بچه ها

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
واقعا؟ به خدا داغونم الان دارم گریه میکنم میگم آخه چرا این بچه عصبیه درحالیکه هیچ مشکلی نیس خجالت می ...

خودتو الکی اذیت نکن گلم، همه اینا رو دکتر به من گفت

فقط باید سعی کنی کنترلتو از دست ندی سرش داد نزنی که واقعا عصبی بشه. این جیغا واسه اینه که نمیتونه منطورشو برسونه

وقتی کاری میکنه که نباید سرشو به یه چیز دیگه گرم کن که یادش بره غذاشو هم به زور نده از غذا زده میشه ...

باورت میشه زندگیم داغون شده این غذا نمیخوره من انقد حرص میخورم که اصن ضعف اعصاب پیدا کردم دستام میلرزن از دستش موندم چیکار کنم دکترش میگه بزار جلوش خودش میخوره ولی مثلا سوپو میزارم جلوش کج میکنه میریزه زمین شیرم فقط موقع خواب میخوره

اسرار نکن بچه گرسنه اش بشه خودش میخوره مطمئن باش وسایلی که برات مهمه دم دستش نزار پسر من به حدی ظرف ...

درست میگی به خدا وسایل برام مهم نیس ولی نمیدونم... حق با شماس

باورت میشه زندگیم داغون شده این غذا نمیخوره من انقد حرص میخورم که اصن ضعف اعصاب پیدا کردم دستام میلر ...

مهم نیست بریزه چی میشه مگه پسر من تا 3سالگی کلی کثیف کاری میکرد ،منم بعضی وقتا واقعا عصبی میشدم فقط خودم و کنترل میکرد یکبار رفتم اتاق که من و نبینه گریه کردم ،همه اینا میگذره فقط سلامت روح و روان بچه مهمه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
درست میگی به خدا وسایل برام مهم نیس ولی نمیدونم... حق با شماس

یه بار یه ادکلن تازه و گرونم و یکبار هم نزده بودم شکوند سوختم ولی سکوت کردم

2706