2733
2734
عنوان

بچه ها شما این مشکل ندارین

145 بازدید | 32 پست

نمیدونم چرا خونم همش توش خاکه میگم نکنه چون کوچیکه .۶۵ متریه .خونه بعضیا میرمخیلی خوبه ..شلخته هم نیستم اما خوب دستمالم همشدستم نیست چطوریه بعضیا خونشون همیشششششه تمیزه انگار نه انگار تو اون خونه آشپزی میشه 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش دستمال دستمونه😅

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728

منظورت من بودم😄😄😄😄😄

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2738

حساس نشو من هرسال این مشکل رو دارم.از اول بهار که بدتر شده توکوچمون کار ساختمانی هست.موندم چیکار کنه بیچاره شوهرم.از بس بهش گفتم دستمال بکش دیگه روم نمیشه بگم

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
رمز موفقیتش چیه 

1467

😂😂😂😂😂

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
حساس نشو من هرسال این مشکل رو دارم.از اول بهار که بدتر شده توکوچمون کار ساختمانی هست.موندم چیکار کنه ...

باز خوبه میکشه شوهر من که اصلا هیچی

من روزی ۳ بار ماشین لباسشویی میزنم مرتب دستمال و شیشه پاک کن دستمه ولی برق میزنه خونه 

خسته نمیشی هر روز کف آشپزخونه رو تی میکشی 

2706