2733
2739

ى ماه ديگ ٢ سالش ميشه

از يكسالگى شير منو ول كرد و شير خشك و پاستوريزه ميخوره

الان ديگ خيلى وابسته شده اصلا غذا نميخوره شب تا صبح هى بايد شيشه پر كنم

چيكار كنم ول كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دختر من شیرخشکی نبود ولی اینجا شنیدم که باید سرشیشه رو ببری. یه کاربر به نام پیتزا پپرونی هم یه تاپیک با این موضوع داره.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فزشته جون خوشبحالت من هم کمکی میدم هم شیر خودمو ولی ازیکسالگی به بعد شیرخشکوقبول نمیکنه چسبیده به ممه اینقد هم لاغرو بیریخت شدم کاشکی مث تو شیشه شیرو راحت قبول کنه تا بشه چهارپنج سالش هم من راضیم😩

خدایا شکرررررررت
فزشته جون خوشبحالت من هم کمکی میدم هم شیر خودمو ولی ازیکسالگی به بعد شیرخشکوقبول نمیکنه چسبیده به مم ...

خوشبحالت من بچم از بس مک نمیزنه یه گرم وزن کم نکردم، خودم رژیم گرفتم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

عزيزم من دختر اولم شيشه ميخورد اخر سر شيشه رو جوري كه خودش نبينه برش زدم موقع خوردن زبونش گير ميكرد توش از طرفي شير زياد ميوند و نميتونست ميك بدنه كلا خسته شد تنها راه همينه

2738
فزشته جون خوشبحالت من هم کمکی میدم هم شیر خودمو ولی ازیکسالگی به بعد شیرخشکوقبول نمیکنه چسبیده به مم ...

واى خوشبحالت

من ك وزنمو با كلى رژيم كم كردم

شيشه بهدا دردسرش بيشتره

اونحورى هروقت گريه كنه ممه ميزارى دهنش آروم ميشه

برا شيشه بايد همش شيشه تميز باشه و شير آماده و هى پر كنى و ...

عزيزم من دختر اولم شيشه ميخورد اخر سر شيشه رو جوري كه خودش نبينه برش زدم موقع خوردن زبونش گير ميكرد ...

برا اين فرقى نميكنه

در هرصورت شيششو ميخاد

نصف شب گريه و نق ميزنه تا شيشه ميزارم دهنش مك ميزنه ميخوره ميخابه

ى ساعت بعد دوباره ...

2706