2733
2734
عنوان

قرمزیواشم...رفتم پش اون زنه...

831 بازدید | 23 پست

رفتم با بابام بدون شوهرم و پدرش حرفامو زدم دوستشم که روانشناسه ازشانسم اومد و حرفامو یکم شنید گف اینا دیگ کین😐این طرفم گف من میدونستم شوهرت مریضه برو پدرشوهرتوبیار جلوروشم میگم پسرت مریضه خودت گفتی...گفتم شوهرم تاکقتی کسی بهش هط تده خوبه ولی متاسفانه چسبیده به باباش و ول کن نیس و باعث بدبختیشم باباشه...حالا طفلی بابامم عداب وجدان گرفته من بخاطر برادرم دادمش بدبختش کردم😢الهی بمیرم براش...من تصمیمو گرفتم ولی نمیدونم چرا هی میام میرم...اخه میخام ثابت کنم حرفاشون دروغه...هرچی گفتن کاملادروغ...حتی گف تومیتونی شکایت کنی ک خودزنی کرده تهمت کرده ...گفتم نمیخام فقط شما که میدونی مشکلش چیه بگو قابل درمانه ک امیدواربشم گف ن...باباش خودش میگف پسرم دیوانه میشه حتی به من هجوم میاره وسایل خونه میشکنه...بابامم میگه اون از باباش دس برنمیداره اگه بری هم من دلم طاقت نیاره ممکنه بلای بدتری سرت بیارن پس اخرین راهم طلاقه😢چون شوهرم ن میخاد بره مشاوره ن خونه جدا میگیره...تازه میگه من از بابام دس نمیکشم...من اگه برم وضعیتم بدترمیشه...دیگ تموم شد😢😢سه سال تحمل و جنگیدن داره تموم میشه....سه سال روح و روانم نابود شد ولی داره تموم میشه

ناراحت نباش خواهرشوهرمنم چهارسال سختی کشید آخرشم طلاق گرفت.۶ ماه بعد یه خاستگار خوب براش اومد ازدواج کرد والان خیلی خوشبخته..برات آرزوی روزهای خوبی ومیکنم💋💋💋

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تاپیکام هستن واصلی ترینش مشکل اعصابشه که سه ساله دارم تحمل میکنم و نمیدونستم...ولی اخرین کارش خودزنی ...

میخوای جداشی؟؟؟انشالا ازاین به بعد یه زندگیه خوب داشته باشی وخوشبخت شی💟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

عزيزم من خودم نزديك به ٥،٦سال عذاب كشيدم اخرش دلمو زدم به دريا و جداشدم 

بعد اونم زندگيم روزبروز بهتر شد

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏

عزیزم ان شاءالله ب زودی مشکلت حل بشه

خالا یا با طلاق یا بادرمان شوهر ت

خودت هم ناراحت نکن بالاخره برای هرکس ممکنه پیش بیاد

خدا از سر پدرشوهر ومادر شوهر ت نگذره

ک بنظرم خیلی بیشتر مقصر هستند

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
عزيزم من خودم نزديك به ٥،٦سال عذاب كشيدم اخرش دلمو زدم به دريا و جداشدم  بعد اونم زندگيم روزبر ...

من واسه سه سال ازبهترین روزای عمرم دلم میسوزه...روزایی که با گریه گذشت...ولی داره تموم میشه دیگ

عزیزم ان شاءالله ب زودی مشکلت حل بشه خالا یا با طلاق یا بادرمان شوهر ت خودت هم ناراحت نکن بالاخره ...

ممنون عزیزم....بله مقصراصلی هموناهستن...ازاولشم بودن...فقط میگم خدا سرعزیزش بیاره

2706