2410
2553

بیچاره شدم هر سری که سرما میخورم سینوس هام هم چرک میکنن و خیلی حالم داغون میشه، با آنتی بیوتیک و دود عنبر نسا کم کم خوب میشه، ولی دفعه دیگه بازم با هر سرماخوردگی عود میکنه..

اگه کسی راهنمایی بکنه که حالم خوب شه واسش 1000 تا صلوات میفرستم

خودمم، نه بیشتر نه کمتر

یکی اینجا نوشته بود ،پیاز و نمک دریا برید تو قابلمه بجوشه،یه پتو بکشید سرتون بخور بدین،

نمک دریا گرفتم ولی هنوز انجام ندادم

منم چندین ساله درگیرم،هر سالم بدتر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از دوم راهنمایی درگیرم.درمان دائمی تا حالا پیدا نکردم ولی دیگه وقت حموم رفتن تو زمستون پنبه با وازلین چرب میکنم میذارم تو سوراخ گوشم تا آب تو گوشم نره‌.علاوه بر روسری شال ضخیم میذارم رو سرم.پیشونیم‌ رو نمیذارم باد سرد بهش بخوره.ویتامین سی هم زیاد استفاده میکنم .تا که پیشانی و لپ‌ و شقیقه‌ هام درد میگیره بخور میدم.ویکس میمالم‌ رو پیشانی و شقیقه و ......دود سیاه دونه و عنبرنسارا‌ هم واسه گوشم‌ تا حالا چندین بار انجام دادم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2720

عزیزم شکر سرخ،رازیانه،هلیله سیاه پودر کنید سه شب پشت سر هم و قبل خواب یک قاشق چایخوری بخورید.

بخور سیاهدونه و بابونه

با روغن بنفشه پایه کنجد پیشانی و زیر چشم رو ماساژ بدین.به چشم نرسه 

و اگه تونستید یه قطره از روغن رو داخل بینی بچکونید.

من با این روشها دو ساله از شر سینوزیت راحت شدم🤗

2714
همیشه یه سری ترشحات دارم، اما سرما که میخورم حاد میشه و واویلا

منم همیشه ترشحات هست،از زندگی انداخته منو

معذرت میخوام ،شمام موقعی ک سرما میخورین ترشحات غلیظ و سفت میشه؟

والا من ی دوست داشتم ی بار بهم گفت اندازه نخود تریاک بزار تو بینیت خوب میشی ولی من ترسیدم بلایی سرم بیاد و اینکه تریاک نداشتم😐می‌گفت خوب شدی دعا بجونم بکن

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2706