2726
عنوان

بچه ها رمان شوهر آهو خانم و خوندین

| مشاهده متن کامل بحث + 9262 بازدید | 23 پست
اون عاشق من نیست هوام داره پشتم هست ولی دوست داشتنش معمولیه حس میکنم

عزیزم همین هواتو داشتن و پشتت بودن خودش نوعی دوست داشتنه مردا اگر زنیو نخوان واقعا نمیخوانش ولی برعکس زنا اگر مردیو نخوان راحتتر کنار میان و بهش دل میبندن 

نمیشه درباره اش باهاش صحبت کنی؟

چی بگم.

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همین هواتو داشتن و پشتت بودن خودش نوعی دوست داشتنه مردا اگر زنیو نخوان واقعا نمیخوانش ولی برعک ...

من خیلی میترسم .کاش خاص بودم 

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2728
چی بگم.

خب همینا که به ما میگی ... انتظاراتت ازش یا اینکه بپرسی واقعا چی میخواد توی زندگی از تو از عشق از رابطه

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
خب همینا که به ما میگی ... انتظاراتت ازش یا اینکه بپرسی واقعا چی میخواد توی زندگی از تو از عشق از را ...

هیچی منطودم وقتیه که یه خوشگل پیدا بشه واییی

میشه قشنگترین رمانی ک خوندین رو بگین تا برم دان کنم

رمان راز یک سناریو نوشته مریم موسیوند. عالیه من به همه پیشنهاد میکنم این رمان و بخونن.نویسنده قلمش پخته هست و ذهن خواننده رو به فراز و نشیب داستان میکشونه.

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
هیچی منطودم وقتیه که یه خوشگل پیدا بشه واییی

خب تا وقتی توقعاتش رو از زندگی ندونی همیشه میترسی و شک داری بهش همین 

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
من خیلی میترسم .کاش خاص بودم 

خانمی همه به نوبه خودشون خاصن

رفتار و اخلاق مهربون دلشتن برای خانوما تو اولویته

بعدش مرتب بودن و خوشبو بودن

بعدش روش های متنوع پیدا بکن برای ابراز علاقه براش نامه بنویس یا نوشته های عاشقونه رو تیکه های کاغذ مثلا اگر مناسبتی پیش رو داری تولدش یا سالگرد ازدواج یا هر چیزی بیا رو این کاغذ رنگی یا هر چی تو دلته و عاشق شوهرتی رو بنویس و تو کیف پولش بزار رو داشبورد ماشین رو در راننده رو اینه بالا ماشین

من روز سالگرد ازدواجمون برا همسرم نامه نوشتم هر چی تو دلم بود نوشتم موهای جلومو هم بافت زدم قیچی کردم گذاشتم توش ما پیش هم نبودیم محل کارش یه شهر دیگست خلاصه یواشکی گذاشتم تو کیفش روز سالگردمون بهش پیام دادم براش نامه گذاشتم تو کیفش یه جا گذاشته بودم پیدا نکنه خونده بود خیلی هم خوشش اومد منظورم اینه با کارای ساده دلشو بدست بیار

من خودم موهای لختی ندارم مجعده موهام میدونم همسرم از مدهای صاف خوشش میاد و همیشه بهم میگه جودی ابود ولی این چیزا که دست ما نیست پس به چیزای مثبتی که داری تکیه کن و زندگی کن