1265
1254
عنوان

بچه ها رمان شوهر آهو خانم و خوندین

216 بازدید | 23 پست

احساس میکنم شوهرم اگه یه روز عاشق بشه همینجوری بشه.مخصوصا طوری که اونجا بود دوست نداشت پیش زن اوله بخوابه وکتکش زد و حالش از زن اول بهم میخورد با اینکه زن دومش شهره عالم بود از خرابی.ترسیدم.چون اگه منم موهام زشت باسه میگه.یا مثلا میگه دوستم تعریف کرده عاشق یه دختر قشنگ بودرفته خواستگاریش مادره دختر شرط گذاشته بوده وووو

ببخشید استارتر

دوستان لطفا برای تاپیک من گزارش بزنین

ممنون میشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2077193/سلام-بچه-ها-کیا-قلقلکین-بیان-بگن-کیا-خیلی-قلقلکتون-میدن-دوست-دارین?postId=68978639

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

دو بار خوندم دوباره هم میخوام بخونم محشررررررررررررررررررررره

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی ؟   هرلحظه به دام دگری پابستی؟       گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم       ایا تو چنانکه مینمایی هستی؟😏       حکیم خیام
8
میشه قشنگترین رمانی ک خوندین رو بگین تا برم دان کنم

کلیدر 

روزگار سپری شده مردم سالخورده

کل کتابای محمود دولت ابادی😍😍

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی ؟   هرلحظه به دام دگری پابستی؟       گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم       ایا تو چنانکه مینمایی هستی؟😏       حکیم خیام

اینجاست که میگن مردا کافیه آدم و بخوان هرچی بدی داشته باشی نمیبینن .واگه دنیا خوبی داشته باشی نخوانت کارت تمومه.جلو آینه رفتم میگم گاش خیلی قشنگ بودم

1226
اون عاشق من نیست هوام داره پشتم هست ولی دوست داشتنش معمولیه حس میکنم

عزیزم همین هواتو داشتن و پشتت بودن خودش نوعی دوست داشتنه مردا اگر زنیو نخوان واقعا نمیخوانش ولی برعکس زنا اگر مردیو نخوان راحتتر کنار میان و بهش دل میبندن 

1280