2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

رها شو از توقع دیگه از هیچ کس ناراحت نمیشی 

حتی از پدر و مادرت هم توقع نداشته باش 

بعد ببین چقدر زندگی راحت تره 

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖

بر خوردن داره؟ چرا اصن باید برات مهم باشه 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

داری میگی تعارف کرده یعنی الکی گفته بیاید .چه فرقی داره وقتی دلش نمیخواد کسی باهاش بره حالا بهت بگه نیا یا اصلا نگه .هیچ فرقی نداره تو که اول تا آخر باهاشون نمیرفتی .پس الکی خودتو ناراحت نکن. بره خوش باشه .یه روزم شما میری مسافرت 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

من برام جالبه كه ميگي جاريت به همه گفته بيايد بريم اخه تو اين موقعيتا شوهر م به بقيه ميگه بريم سفر من اصلا و ابدا خودم و قاطي نميكنم بگم به كسي بيايد باهامون يا نه اخه اونجوري به يكي نگي ناراحت ميشن برا همون خوشحالم شوهرم اين كارو انجام ميده😁🤪الان برادر شوهرت هيچي به داداشش نميگه بيا بريم فقط خانم گفته؟؟

2714

به نظرم نبايد ناراحت بشيد من خودم از هيچ كس در مورد هيچ موضوعي توقع ندارم كه بقيه ام ازم توقع نداشته باشن بخاطر همين خيلي راحتتر كارامو انجام ميدم

ممنون ميشم اگه براي درمان اسپرم صفر غير انسدادي راهي داريد بمن بگيد
رها شو از توقع دیگه از هیچ کس ناراحت نمیشی  حتی از پدر و مادرت هم توقع نداشته باش  بعد ب ...

تو خودت توی رقص توقع داری اونوقت به اسی میگی توقع نداشته باشه😀

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
تو خودت توی رقص توقع داری اونوقت به اسی میگی توقع نداشته باشه😀

عزیزم امضا یه طنزه .. یه فان ... من اصلا در دنیای واقعی جز توی ورزش هیچ مراسمی نمیرقصم

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖
2706