2737
2734
عنوان

سیمین دانشور

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 56 پست
توجیه تن فروشیه ....میشه با نظافت خونه ی مردم یا دستفروشی هم پول درآورد .ببخشین اصلا زیبا نبود هرچند ...

کاش توی اون نظافتم امنیت میشد داشت با اینکه خیلی از تجاوزا همونجاها شکل میگره 

تا کی میتونیم با عقاید بستمون مهر ننگ به اینجور ادما بزاریم 

کسی که مجبوره نون بچه اشو بده مجبوره

دکتر شریعتی میگفت هر موقع خواستم کسیو قضاوت کنم با کفش اون راه میرفتم داستان این قشرم همینه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1922983/نامه-سیمین-دانشور-به-جلال-بعد-از-پی-بردن-به-خیانتش

ببین من نمیدونم چی شده اما اولش گفتم اگرم راست کفته باشه سیمین راست گفته کاملا حرفاش راسته

اگر اینجوری بوده چرا تو سو و شون میگه در غم جلال به سو و شون نشسته ام؟؟

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1922983/نامه-سیمین-دانشور-به-جلال-بعد-از-پی-بردن-به-خیانتش

سیمین بچه دار نمیشه برای همین اتفاق میوفته هرچند تاسف من برای این بود به جای اینکه به اون نوشته و عمقش فکر کنیم سریع دنبال این میگردیم که یه گیری نقطه سیاهی تو زندگی کسی پیدا کنیم و بگیم به خاطر همین اینطور نوشته

بعدشم شما که ادم مذهبی هستی باید اینو بدونی پیامبر میگه به سخن افراد نگاه کنین نه به گوینده 

2731
سیمین بچه دار نمیشه برای همین اتفاق میوفته هرچند تاسف من برای این بود به جای اینکه به اون نوشته و عم ...

خب معلومه وقتی به خودش ستم شده میاد مینویسه دیگخ طبیعیه خب حرفاش واقعیت تلخ بود

زن علیه زن زن مدافع حقوق مردان نتاسفم براشون تابوده همین بوده

شوهر خودشون خیانت کنه نی نی سایتو با اسکرین شات و ویس و عکس میذارن رو سرشون اما توقع دارت کسی مثل دانشور چون دانشوره هبچی نگه هیچ و خیلیم ممنون مرد ها باشه

خب معلومه وقتی به خودش ستم شده میاد مینویسه دیگخ طبیعیه خب حرفاش واقعیت تلخ بود زن علیه زن زن مدافع ...

عیزم. منم منظورم همین بود.‌گفتم چون خیانت دیده، این متن هارو در اعتراض ب جامعه مردسالار گفته..

جسارت نباشه ولی بخدا ادم جرات نمیکنه اینجا ی حرف بزنه😟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
اسم خیلی از کوچه ها الان اسم زن هست! 

اسم کدوم زن کدوم یک از زنایی که شهید شدن خونشونو دادنو اسم یه کوچه گذاشتن توی جنگ ما هزاران کشته از زنا دادیم تاحالا شده فکر کنی چرا هیچ اسمی از اونا نیست مگه اونام جهاد نکردن اوناهم همونقدر از هوا سهم میبردن که مردا سهم میبردن اونا مادر یه خونواده بودن کانون خونواده بودن چرا اسم زنا کمرنگ شده توی جنگ تحمیلی ؟؟؟ نه تنها توی جنگ تحمیلی بلکه خیلی از جاهای کشورمون با خون ما زن ها ساخته شده  ولی اثری از ما نیست انگار ما رو نمیبینن دلمونو به چی خوش کردیم اینکه اسم یه کوچه رو گذاشتن مریم؟؟؟

2738
عیزم. منم منظورم همین بود.‌گفتم چون خیانت دیده، این متن هادو در اعتراض ب جامعه مردسالار گفته.. &nbs ...

خوب بیان نکردی دیگه قبول کن عزیزم😘

اسم کدوم زن کدوم یک از زنایی که شهید شدن خونشونو دادنو اسم یه کوچه گذاشتن توی جنگ ما هزاران کشته از ...

اسم یکی از مدارس توی شوهرمون اسم یک شهیده هست عزیزم دروغ ک ندارم بگم چرا اینقد تند میحرفی 

مهم اینه سیمین یه نویسنده بزرگه و باعث افتخار ما خانم ها سو وشون محشره مو به مو توضیح میده جوری که خودت رو اونجا حس میکنی ثحنه به صحنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

راستش چند وقتیه متن های زیبا برای اسم نویسنده های بزرگ داره منتشر میشه ولی من شک دارم این ادبیات خانم دانشور باشه   اگر باشه که باید منبعی می‌داشت

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
سیمین بچه دار نمیشه برای همین اتفاق میوفته هرچند تاسف من برای این بود به جای اینکه به اون نوشته و عم ...

فكر كنم جلال بچه دار نميشد چون يه چيزهايي براش تجويز ميكردند براي تقويتش كه ميخورد البته اينجا نميگم 

چی‌میگی‌شما خانم؟ اصلا فهمیدی منظورمو؟؟ منظور من این بود ک احتمالا چون خیانت دیده، این متن ها رو نو ...

قربونت بشم عزیز دلم کسی جبهه نمیگره 

شما قبول نداری حقیقت جامعه است؟من کاری به دلیلش ندارم که چرا نوشته به چه علت باعث شده قلم بدست بگیره و دردی از این جامعه بیمارو بگه  من به ذات متن نگاه میکنم

2706