2733
2734
عنوان

مادرشوهر شما هم اين شكليه!؟

189 بازدید | 13 پست

سلام 

نميخوام غيبت كنم 

يا ايراد الكي بگيرم 

اما ديشب خونه مادرهمسرم بوديم براي افطار 

من از سركار رفتم خونه خودم و شله زرد نذريمو درست كردم 

بعد يه ظرف پر كردم با مترو رفتم خونشون 

كمرم داشت نصف ميشد زبون روزه 

بعد سر سفره افطارشون يه ظرف شله زرد بود كه مال دختر دوستش بود شب قبلش اون مهموني داشته و فرستاده بود 

همه مهمونهاي مادرشوهرم گفتن شله زرد من خوشمزهتر و شيرين تره 

اما مادرشوهرم گفت :نه اين الان گرمه شيرينه سرد بشه مثل اون ميشه!

ياچند شب قبل خونه عموي شوهرم بوديم اش  رشته از بيرون خريده بودن 

اما مادرشوهرم دروغي به من گفت دخترعموي شوهرم درست كرده و كلي تعريف و تمجيد ميكرد جلوي همه!!!

اما هميشه از من و كارامو و لباسامو دست پختم ايراد كه نه اما تاييدم نميكنه

محمدسام پسرقشنگم من و بابا منتظرتيم زودبيا💙

ببخشیدا ولی اشتباه از خودته

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای من پدرشوهرم نه میگه خوبه نه بده 

اما برای بقیه رو به به چه چه میکنن

برامم مهم نیست😁همون ک ایراد نمیگیرن مرسی

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2738
اشتباه كه ١٠٠%از منه

پس دیگه تکرارش نکن.چرا باید از سر کار خسته بری و نذری درست کنی بعد با مترو ببری براشون که ایرادم بگیرن؟

این کارها اصلا لزومی نداره و تازه باعث دلخوری و کینه هم میشه.

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

دقیقا کپ کپ مادرشوهرمن از غذا بگیر تا کدبانویی از زیبایی از خانمی فقط تعریف دختراخودشو میکنه حتی تعریف قیافه بچه ها دخترشو میکنه میگه مث کارت پستال بودن با اینکه بچه من خیلی از دخترزاده هاش قشنگتره چندروز پیش خاستم ماکارونی کنم خونه شون دخترش رفته بود پایان نامه شو بگیره از شهرستان گفت نه وایسم دخترم بیاد ماکارونی ها دست اون مزه داره اینقد این زن عقده اییه که نگوو

خدایا شکرررررررت
برای من پدرشوهرم نه میگه خوبه نه بده  اما برای بقیه رو به به چه چه میکنن برامم مهم نیست😁همون ...

به نظر من خودتو زیاد واسشون کوچیک نکن وقتی هم خسته ایی هم روزه، لازم نبود شله زرد درست کنی ببری خونه مادرشوهرت که به جای تشکر، جلوی بقیه ضایعه ات کنه

عزیزم برات تجربه بشه دیگه براش چیزی نبری. من اوایل یه بار مهمونی داشتم برا دوستامون،غذا زیاد مونده بود شوهرم فردا همه رو برداشته بود برده بود برا مامانش!!! من تا عصر سرکارم نگفته بود خب بهتر هرروز لازم نیست غذا درست کنه خودمون چندروز همینارو میخوریم.مامانشینا خورده بودن و گفته بودن بدمزه س!!!!!!!! باز شب مادرشوهرم زنگ زد که اون ادویه چی بود زده بودی بدمزه شده بود!!!!!!!! باز چندروز بعد رفتیم خونشون گفت دیگه اون ادویه رو استفاده نکنه خیلی بددددد بودددد!!!!!!!!! حالا غذاهای خودش هیچ طعمی ندارنا!! اصلا نمیدونه ادویه چیه فقط نمک استفاده میکنه ! منم به شوهرم گفتم حق نداری دیگه غذای منو ببری برا مامانت،میریزیم تو سطل آشغال ولی حق نداری ببری اونجا

خدایا مرسی که مامان یه پسر مهربون و شیطونم 😍😘

دفعه ديگه ياد ميگيري به اين سختي و زحمتي چيزي درست نكني ببري 

من موافقم كه ادم دست خالي نره و ... ولي يه روز تعطيل كه فرصت داره نه اينجوري 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي