2410
2553

داخل کانادا یه دارویی درست کردن که جلوی پیشرفت رو کامل میگیره یه جورایی باعث میشه کسی بیماریش پیشرفت نکنه البته هنوز رو دارو دارن آزمایش انجام میدن ولی برای سرطان دو هزار نفر توی صف هستن

خداروشکر 

ان شاءالله درمان کامل ام اس هم درکشورمون کشف بشه

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

این خبر برای خیلی امید بخشه و عین طلوع میمونه برای خیلیای دیگه کوه درد و حسرته مثل ما...که عزیز از دست دادیم سرطان به کبدش رسید و دکترا قطع امید کردن و در کمتر از یکسال از بینمون پر کشید ناباورانه

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
عزیزم همچین چیزی نیست سرطان کبد جز کشنده ترین سرطان هاست... شاید روزی موفق بشن حداقل یه کم کنترلش کن ...

عزیزم راست میگن گزارشش از اخبار هم پخش شد

در شیراز سرطان کبد به لطف خدا درمانش کشف شده

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
2714
این خبر برای خیلی امید بخشه و عین طلوع میمونه برای خیلیای دیگه کوه درد و حسرته مثل ما...که عزیز از د ...

خدا به دلتون آرامش بده

ولی شما هم قطعا اگر ببینی دیگران درمان میشن خوشحال میشی که هر روز یه خانواده درد و رنجی که شما کشیدین رو نمیکشن 

خدا عزیزتونو بیامرزه

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
خدا به دلتون آرامش بده ولی شما هم قطعا اگر ببینی دیگران درمان میشن خوشحال میشی که هر روز یه خانواده ...

بله صد درصد...از ته ته دلم میخواد سرطان لعنتی کلا درمان بشه...ریشه کن شه....عزیزم اتفاقا خانواده هایی که سرطانی داشتن بابت مسئله وراثت و ژنتیک بیشتر تو دلهره و اضطرابن...من فقط احساسی که بعد از شنیدن این خبر تو تی وی رو داشتم گفتم ....کاش زودتر کشف میشد تا خیلی از خانواده ها داغدار نمیشدن

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
بله صد درصد...از ته ته دلم میخواد سرطان لعنتی کلا درمان بشه...ریشه کن شه....عزیزم اتفاقا خانواده های ...

میدونم قلبتون خیلی خیلی مهربونه و انشاالله خدا هوای دلتونو داشته باشه

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
عزیزم راست میگن گزارشش از اخبار هم پخش شد در شیراز سرطان کبد به لطف خدا درمانش کشف شده

شما چقدر ساده این اخبار کذب همش در حد حرف نه عمل همونطور که یازمان جهانی بهداشت ایران رو به دادگاه کشوند واسه دروعی ه در مورد درمان ایدز گفت...ایران ادعا کرد که واکسنش رو کشف کرده که دروغ محض بود و بازتاب جهانی داشت.... کلا همیشه ادعا میگنه فلان دارو رو ساختیم ولی اثری از اون دارو و درمانش نیست... شوهرخاله خودم درگیره سرطان کبد گفتن امریکا هم ببرینش خوب نمیشه خوانواده خودمم پزشکن همیشه  میگن که این اخبار های کذایی فقط ادعا هیت واقعیت ندارن

استارتر عزیز ممنون که باتاپیکت خواستی دل خیلی ها رو شادکنی 

هیچوقت به مخالفت ها توجه نکن 

هر وقت هم تاپیک زدی خودم پشتت هستم

لینک اینجا رو میذارم تاپیک پروفایلم

هربار با دل پاک تون  تاپیکی خیر خواهانه ای زدین اسم من رو هم تگ کنید

سالى ده تا خبر اينجورى مياد، اصولا سرطان اوليه ى كبد خيلى شايع نيست متاستاز هاى كبد ببشتر شايع و كشنده است

ام اس هم خيلى وقته درمان قطعيش اومده (چند ساله) ولى هزينه ى درمان بسيار بالاست و فقط تو چند تا كشور انجام ميشه و اونم براى بيمارانى كه خيلى اميد به زندگيشون پايينه چون مكانيسمش اينه كه سلول هاى ايمنى رو اول از بين ميبرن و از يه نوع پيوند استفاده ميكنن احتمال مرگ حين اين پروسه زياده مثل بيماران لوسمى كه پيوند مغز استخوان ميشن

2706