2733
2734
عنوان

بزرگترین ظلم پدرومادر تک فرزندی بودن بچشون!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2494 بازدید | 224 پست

تک فرزند بودن خیلی بده تو بچگی اگه با بچه های دیگه بازی کنی و دعوات بشه کتک کاری کنی مامان طرف بی جنبه باشه دعوا میشه مجبوری بازم تنها بازی کنی بیشتر وقتا که میخوای بری بیرون کسی نیست باهات بیاد مجبوری تو بیشتر موارد تنها باشی با بچه ها فامیلم که باشی یا بیان خونت حرف و حدیث زیاد پیش میاد بیخودی دعوا اخه کسی که نمیاد خواهر یا برادر ادم باشه دلش واسه ادم بسوزه اگه با کسی دعوات بشه خواهر و برادرا اونطرف میان پشتیبانی تو تنها میمونی بی یاور درسته امکانات زیاد داری وای همین امکانات باعث حسادت خیلیا میشه وقتی میخوای عروسی کنی دیگه بدتر کسی رو نداری از ته دل واست شادی کنه سر سفره عقد تک و تنها بچت خاله نداره دایی نداره وقتی ازدواج میکنی کسی رو نداری بری خونش تنهایی تنها تنها و وقتی دیگه پدرو مادرت نباشن تو این دنیا دیگه بیشتر و بدتر احساس تنهایی میکنی حتی واسه درد و دل کردن کسی رو نداری اخه ادم که نمیتونه همش به پدر یا مادرش بچسبه یه همسن میخواد اونم چه کسی بهتر از همخون ادم که دلش واسه ادم بسوزه اینا تازه گوشه کوچکی از مشکلتت تک فرزندی بود اره زمانی که همه شما خواهرو برادر داشتید من تنها بودم اما بخودم قول دادم نزارم بچم تنها باشه بی یاور باشه 

اون بحث بیکاری مربوط به سیاست دولت ها هست  من دارم نقش خانواده رو توضیح می دم  ضمن این ک ...

خب جامعه و مملكت هم خيلي موثره يكي از دلايل اينكه كسي انگيزه فرزنداوري نداره همين اوضاعه اصلا معلوم نيس قراره چي بسرمون بياد 

والا من غصه همين يه دونه رو هم ميخورم بااينكه ميدونم خودمون گشنگي بكشيم كمش نميزارم

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تامین بودنو شما تو چی می بینی؟ حتما لازم که هر بچه یه اتاق خواب داشته باشه؟نمیشه تا وقتی بچه هستن ه ...

تو این شرایط که بچه ها هر روز یه لباس میپوشن اگه کاری که شما میگی خانواده ها بکنن بازم بچه ها مشکل دار میشن مشکل عقده ای بودن...

مشاور بیمه هستم (اصفهان)
خدایا آدم بعضی نظرات رو میخونه نمیدونه چی بگه ؟؟؟؟؟ عزیزم شما قناعت رو توی چی می بینی ؟؟؟؟ شما وقت ...

داریم صحبت می کنیم بدون توهین!

جواب تمام صحبت های شما تو یه بند خلاصه میشه 

عزیزم بچه های اون موقع همه در سطح مثلا 5 بودن،چون همه تو به سطح بودن مشکلی نداشتن

الان مثلا بچه ها تو سطح 8 هستن من میگم یه سطح از این 8 کم کنیم و بکنیمش مثلا 7 اینطوری باز چون بچه ها تو یه سطح هستن مشکلی پیش نمیاد 

ولی نیاز به حرکت همگانی داره

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2731
تو این شرایط که بچه ها هر روز یه لباس میپوشن اگه کاری که شما میگی خانواده ها بکنن بازم بچه ها مشکل د ...

اگه من نوعی کمی از سطح توقع بچه کم کنم شما کم کنی ،همه کم کنن دیگه بچه عقده ای نمیشه

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
خب جامعه و مملكت هم خيلي موثره يكي از دلايل اينكه كسي انگيزه فرزنداوري نداره همين اوضاعه اصلا معلوم ...

ببخشید من خیلی معذرت می خوام ولی به نظرم روش تربیتی شما یکم مشکل داره 

بچه باید بدونه غیر ممکنه که تمام خواسته هاش بر طرف بشه 

به نظرم از هر 10 تا خواسته بچه 6 تا رفع بشه کافیه

2738
ولی من رفاهو تو این می بینم که بچم صبح به امید بازی با خواهر برادرش بلند بشه نه به امید این که بشینه ...

خب من بچم دهه ۹۰ و من پس رفت نمیکنم مثل ۶۰ بزرگ کنم شما اونجور بزرگ کن ولی کلی نگو 

ببخشید من خیلی معذرت می خوام ولی به نظرم روش تربیتی شما یکم مشکل داره  بچه باید بدونه غیر ممکن ...

شما از كجا روش تربيتي منو ميدوني 

ما اصلا اوضاع ماليمون اونقدرهاهم خوب نيس كه همه نيازاشو برطرف كنيم نيازهاي طبيعي مثل خوردو خوراك و پوشاك و تحصيلاتش منطورم بود كه ديكه حق همه بچه هاس مگه اينكه كودكان كار باشن

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
شما چند تا بچه داری؟

من ندارم عزیزم

خدا هر دوتون رو حفظ کنه . ولی شما تصورش رو بکن فردا دخترتون داره عروس میشه چقدر سخته که هیچکس رو ندا ...

ممنون عزیزم..اتفاقا خیلی به این قضیه فکرکردم...........ولی دیدم خانواده های چند فرزندی را که توی تصادف همه از بین رفتن جز یکی..........یا همه بچه ها رفتن خارج..........اگر قرارباشه اینجوری فکرکنیم که اصلا نباید زندگی کنیم چون ممکنه فردا فلان بشه و بهمان بشه..........من اگر درتوانم بود برای دخترم یه همدم میاوردم وحالا که نیست خودم جورشو میکشم و تمام آیندشو سپردم دست خدا..........

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
2706