2737
2739

یعنی بچه ضعیفه؟بچم دختره و اکثرا میگن میره تو لگن و پهلو..پهلو خیلی کم زدم هیجام گنده نشه..

فقط شکمم که اونم اندازه 4 5 ماهه هاست..

من خیلی میخورم انقد که دچار اضافه وزنم شدم..چیزای مقوی میخورم..میان وعده هام زیادن..میوه..همه چیم اوکی بوده تو سونو و آزمایش..دکترمم گفت اندازه شکمت خوبه..ولی باز خودم فکر میکنم کوچیکه..همه میگن..یعنی از کی گنده میشه؟

کنارم هستیو آما دلم تنگ میشه هرلحظه💜

عزیزم تو بارداری آدم نسبت به همه اتفاقای بدنش حساس میشه این طبیعیه، سعی کن با آدمایی که زیاد ازت سوال میکنن دم خور نشی شکمت بزرگ هم باشه میگن چقدر بزرگه، بیخیال، مهم حرف دکترته 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اون که یه ذره بچه بیشتر نیست بستگی به اب دورشو چه میدونم چربیای شکمتو اینا داره. نگران نباش

من قبل بارداریم 60 بودم یعنی متوسط بودم..یه کوچولو سر شکم داشتم چاقم نبودم..

منم اصلا شکم ندارم مانتوم یکم آزاد باشه اصلا معلوم نیست به منم زیاد گیر میدن

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
2738
خوبی ک نگران نباش از الان نی نیت وزن میگیره چیزای خوب بخور,گروه پنج نفره بارداریم خواستی بگو ادد کنم ...

من زیاد نت نمیام عزیزم فقط اگه سوالی داشتم میام نی نی سایت و میرم..

70 کیلو..فروردین 65 بودم و تو یکماه 5 کیلو اضاف کردم..

منم تو هفته 21هستم شکمم متوسط هست،10کیلو اضافه کردی تو5ماه ؟؟

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
منم تو هفته 21هستم شکمم متوسط هست،10کیلو اضافه کردی تو5ماه ؟؟

6 ماهمه عزیزم..سه ماه اول بخاطر تهوع کلارو 64 موندم..از عید به این ور دارم اضاف میکنم..