2737
2734

سلام بچه ها، لطفا کمکم کنید... اگر کسی بیمارستان رضوی مشهد آی یو آی کرده لطفا راهنمایی م کنه، چند بار تو یک ماه باید به بیمارستان مراجعه کنم؟ مدارک پزشکی قبلی م مثل سونو واژینال و آزمایش هورمونی م رو قبول میکنن؟ اصلا جواب گرفتین تو بیمارستان رضوی؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هزینه ش زیاد میشه من خیلی سال پیش انجام دادم برو مرکز ناباروری میلاد خیلیا همونجا نتیجه میگیرن دولتی ...

هزینه ش رو خوشبختانه بیمه مون کامل میده برای همین میخام برم رضوی، اما خب نمی‌دونم خوبه یا نه؟ اصلا باید چه وقتی از سیکلم برم؟ کدوم دکتری خوبه؟ راستی بیمارستان میلاد کجاست؟ تو کدوم خیابونه؟

شما میدونی چقدر هزینه میشه؟

من این ماه شهر خودمون انجام دادم با داروهاش و خود آی یو آی و سونو و آز اسپرم و شستشو نمونه اسپرم ،  ۵۰۰ هزینه ش شد ولی قطعا بیمارستان های خصوصی خیلی بیشتر از لیناست

2738
هزینه ش رو خوشبختانه بیمه مون کامل میده برای همین میخام برم رضوی، اما خب نمی‌دونم خوبه یا نه؟ اصلا ب ...

من همون رضوی آی یو آی کردم نشد پیش دکتر هما اسکوئیان رفتم مشکلمو تشخیص داد دکتر بیمارستان رضوی هستش ولی برای آی وی اف رفتم میلاد

یعنی با یک بار آی یو آی باردار نشدید الان میخواید مجدداً انجام بدید؟

آره با یک بار آی یو آی نشدم، بنظرم خیلی دقیق برامون انجام ندادن برای همین میخام دوباره امتحان کنم

آره با یک بار آی یو آی نشدم، بنظرم خیلی دقیق برامون انجام ندادن برای همین میخام دوباره امتحان کنم

ان شالله این بار نتیجه میگیری و مامان میشه ، منم خیلی دوست دارم هرچه زودتر آی یو آی انجام بدم دیگه خسته شدم

2706