2410
2553
عنوان

آیامادرشوهرهای شماهم اینجوررررری هستن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2080 بازدید | 176 پست
مادرشوهر همینه پر توقع و بی لیاقت  هرچی کمتر کنی بیشتر میان سمتت

واقعأراست میگی...خواهرشوهرهامم پوفیوزن

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار
چ بی شخصیت .بعد شوهرت جوابشونو چی داد

شوهرم گفته بود اول مامانش خریده واسه هدیه  اینو که گفته بود بیشتر زورش گرفته بود ب شوهرم گفته بود طلا رو دخترشون دادن که بندازنش ب تو     شوهرمم تو این ده سال سالی یکبارمیره اونم من همراهش نمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش خودشومیندازه ک مریضم،ازاونورم همش چیزای شیرین میخره قایمکی میخوره خودم دیدم نمیتونه خودشونگه دار ...

خب بره قندش بره بالا چي ميشه؟؟ضررش مال خودشه فوقش انسولينشو ميزنه پاميشه كاراشو ميكنه

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞

منم مادر شوهرم اینجوری بود ما تو یه ساختمونیم اولا دلم واسش میسوخت میرفتم کاراشو میکردم یه تشکر خشکو خالی نمی‌کرد فک می‌کرد وظیفه منم دیگه نرفتم حال‌ام بعضی موقع ها اونم اگه مهمون داشته باشه میرم یه کمکی میکنم الان ياد گرفته تشکر میکنه نباید زیاد کار کنی براشون. خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند والا

2720
از اول باید اینطوری رفتار میکردی.  

بله واقعأ،متاسفانه توی این سه سال ک عروسشون بودم فقط خوبی کردم اماب چشمشون نمیادک نمیاد

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار

ei baba man ke enqad azashun keshidam tu ye sakhtemunim hamele budam ba ye bache 1.5 sale hamin tavaqoa ro dashtan aza,m hala khodeshun 2 ta dokhtare 14 o 17 sale darana vali mgan dokhtaraye ma ham mran khune shohar bad kar mkonan migoftan eeee chera khahar shoharat bayad khaste az madrese bian be babashun qaza o chayi bedan(madar  shoharam kar mkone) goftam pa na pa man e hamele ba ye bache biam bedam ke una leng dar hava ru takht ba gushiashun bazi konan!

hanuzam ke hanuze hey matalak migan gelaye mkonan vali man paye harfam hastam o nmkionam khoda ro shokr shoharam ham tarafe mane hata bargasht be babash goft zane man tavan nadare karae khune khodesho be zur  mikone age az una bud ke tu ye saaat kolle khune ro bargh bendaze hatman migoftam karae khune shoma ro ham anjam bede va man in natije ro gereftm ke nabayad khodemuno zerang o kari neshun bedim vagarna azamun sue estefade mkonan

من فقط وقتی برا شام دعوت میکنه اونم نه بخاطر ما وقتی مهمون میاد خونش مارو هم صدا میکنه وگرنه دعوت شخ ...

ما توی یه ساختمانیم...انگار عادت شده بود من بشورم

منم دیگه گاهی میشورم

البته آدم های بدی نیستن خدایی

اما اینو یاد گرفتم که ما خودمون بقیه رو عادت میدیم چطورب باهامون رفتار کنن

2714

یعنی من اگه تعداد مریضیای مادرشوهرمو بگم شاخ درمیارین,هربیماری که بگی این بیچاره داره,آخرش خودش کاراشو میکنه

ما هم یه کاری براش بکنیم ایقد میگه دورت بگردم خسته شدی ,و سنگ تموم برامون میذاره

ولی ایقد کار نمیکنم

چون وظیفه شما نیس واقعا,نکن اینکارارو

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 
همش خودشومیندازه ک مریضم،ازاونورم همش چیزای شیرین میخره قایمکی میخوره خودم دیدم نمیتونه خودشونگه دار ...

شما هم هفته ای یبار برو اونم یه شب که وقت نباشه لباس بشوری یا جارو کنی.

هر چی گفت مریضم اصلا نشنو.والا مادر منم دیابت داره تمام کاراشو خودش میکنه تازه دیسک کمر هم داره تا ما میریم میبینیم کاراشو کرده خوابیده.

فقط داره از اخلاقت سواستفاده میکنه

بیخیال کل دنیا

اخ اسی بهترین کارو کردی دختر اصلا ولش کن واسه چی میری میشوری تمیز میکنی ول کن بعضیاصفت ندارن اصلاعروس هرکاربکنه میگن وظیفشه دیگه نرو تا قدرتو بدونن نریااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا😣😣😣😣😣😣😣

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
شما عروسی یا کلفت؟ کبد چرب و دیابت داره، فلج که نیست کمک در حد معقول...چه خبره اینقدر خودتو سبک کر ...

دقیقا اتفاقا برا دیابت و کبد چرب فعالیت لازمه

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
2706