2733
2734
عنوان

روم نمیشه به شوهرم بگم نمیخوامت،خودمو بزنم به افسردگی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 53 پست
وقتی اون خیانت میکرد,روش میشد وقتی به قول خودت,وحشیانه کتکت,میزد,روش میشد وقتی به خواب پناه میبرد ...

میخوام این کارو کنم که خسته شه ازم پولی مه تو بانکو داره بهم بده بعدش ببینه خوب زندگی میکنم بسوزه

وقتی اون خیانت میکرد,روش میشد وقتی به قول خودت,وحشیانه کتکت,میزد,روش میشد وقتی به خواب پناه میبرد ...

حرف این دوستمون رو بخون عین حقیقته

یعنی هرچی ظلم درحقت کرده با این کار که خودت رو بزنی به مریضی دوبرارش رو در حق خودت کردی 

تورو خدا اینکار رو باخودت نکن

مهریه رو بزار اجرا اینبار کتک زد زنگ بزن 110 یه ماه براش اشپزی نکنی نشوری  که قانون ما اینچ وظیفه زن نمیدونه و بابتش نمیتونه شکایت بکنه اونوقت خودش به غلط کردم می افته البته اونم اج میکنه و اذیت میکنه ولی بهتر از اینه خودت رو بزنی به افسردگی 

ای خدا چرا زنای ما انقدر ضعیف هستن بابا کتکت زد شکایت میکردی خیانت کرد باید یه روز پدر مادرش رو با پدر مادرت رو در رو میکردی با خدش تو جمع ابروش میبردی حالا نه اینکه بیرون بری جار بزنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظر من از دست دادن یک زن قدرتمند خیلی حسرت انگیز تر از 

از دست دادن یک زن افسرده ست 

یا با قدرت زندگیتو درست کن و یا با قدرت از زندگیش بیا بیرون 

ما زن ها باید یاد بگیریم با تظاهر به ضعف و مریضی خودمونو خرد نکنیم

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖

مجرد بودی  چیکار  میکردی؟فکر  کن شوهرت  یه  مترسکه . 

سعی  کن  فعالیت های  مجردیت  بیاری  تو  زندگیت....اگر  مجردی شادی  داشتی  معجزه  میکنه....بیخیال  اون  مترسک  شو....ببین  به  خودش  میاد یا  نه

نور
میخوام ازم خسته شه خودش طلاقم بده

خوب غذا نپز خونه مرتب نکن مهریه برار اجرا برو رومخش اینبار کتک زد زنگ بزن 123 یا 110 نگی منو کتک زده و... بگو امنیت جانی ندارم برسبن به دادم تا سریع بییان این شد کار خودت رو بزنی به افسردگی اخرش همه حق رو بدن به اون 

ولی قبلش به خانوادش و خانوادت کل داستان مشکلاتت رو بگو

2738