2733
2734
عنوان

بیشترین خرجتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1575 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید استارتر

بچه ها میشه واسه تاپیک من گزارش بزنین

ممنون میشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2076964/سلام-دختر-خانم-های-نی-نی-سایت-کیا-وقتی-بچه-بودن-همیشه-موهاشون-کوتاه-بوده-اگر-خاط?postId=68943663

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊
2728
سعی میکنم 200هزار هم شد یا بدم طلا یا وسایل خونه

چ خوب افرین ولی با دویست تومن چ طلایی میشه خرید؟ واقعا میشه؟؟؟؟؟؟؟ سکه پارسیان میشه

ولی خیلی سخته فهمیدن حرفای اونی که چشاش قشنگه
گفتم بجز اینها. منظورم کار درمانی بود. میخام ببینم فقط من اینطور بدنم خرج تراشه یا همه همینن

نه عزیزم ما هم داریم انقدر خرج بچه داری کردم ونشد پدرم درامد

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2738
تا اینجا لیزر موهای زاید بوده که دیگه تموم شد بعدشم دندونپزشکی 

سلام.

عزیزم می‌تونم بپرسم هزینه لیزر چه‌قدر شد؟

کل بدن رو لیزر کردید؟

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم
گفتم بجز اینها. منظورم کار درمانی بود. میخام ببینم فقط من اینطور بدنم خرج تراشه یا همه همینن

اهان ببخشید کامل نخوندم. 

برای من بیشتر صرف قرص معده میشه چون معده درد عصبی دارم و همیشه عصبی ام. 

prove yourself to yourself not others
چ خوب افرین ولی با دویست تومن چ طلایی میشه خرید؟ واقعا میشه؟؟؟؟؟؟؟ سکه پارسیان میشه

نه فدات شم طلای ریز پلاک یا....

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

نمیدونم

هرکدومو میخوام بگم اون یکی بیشتره

والا یه میوه هم میخرینصف درامدت میره!

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

من درس خوندنم هزینه زیادی برداشت.

شهریه نمیدم اما هزینه کتاب ها و...هزینه مهد بچه ها،یه مدت هم مامانم بچه ها رو نگه میداشتند یه کادو براشون گرفتم،هزینه رفت و آمد.خیلی هزینه کردم🙁

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706