2733
2734
عنوان

خانوادیه شوهرم همش از جاریم وبرادرشوهرم حمایت کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 28 پست
وا چرا هر کی سر زندگی خودشه  نفرت از دیگران روح و روان خود آدمو تخریب میکنه مگه جاری چیه کت ا ...

نمی دونم چرا کلا ازشخصیت جاری خوشم نمیاد اتفاقا دوسن ذارم.خواهر شوهرم داشته باشم ولی جاری نه

احساس میکنم باجاری همش در حال مقایسه ای و همش زیر ذره بینیشی و همش میخاد باهات رقابت کنه و فلان

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
واس منم اینجورین با این تفاوت ک منا نزدیکشون نیستیم هرکدومم دوتا بچه داریم هیییییچچوقت حتی ب بچه هام ...

چقد مثل همیم جاری منم تا میتونه اول تا آخرشونو قهوه ای میکنه ولی رو سرشون جا داره محاله کاری کنن ک ناراحت شه ولی با من یجوری دشمنی میکنن ک انگار پدرکشتگی داشتیم علتش هم اینه که برادرشوهرمو خیلی میخوان ولی شوهر منو نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ که داره زندگی منو هم از هم میپاشه تبعیض.الان نیاین بگین ولش کن و بیخیال واینا که نمیشه واقعا بیخیالی و به رو نیاوردن هم حدی داره دیگه واقعا بریدم هرچی بیشتر کوتاه میام به روم نمیارم بدتر میکنن خدا ازشون نگذره که اینقد آزارم میدن 

این نیز بگذرد  
2731
تو منی یا من تو ام چقدر این داستان آشناس برام خواهر

ای خواهر نگو که باز داغ دلم تازه شد یادم افتاد با هزار کلک و دروغ، ماشین شوهرمو ازش گرفتن و تف کف دستش نداختن. آخرسرهم اون پسر وعروس دیگه شون عزیزترن

من پدر شوهرم واسه دام های برادر شوهرم اینا مثل یه کارگر شب و روز کار میکنه وقتی دام ها رو می فروشند سودش میشه طلا واسه جاری عزیزم و تازه خونه هم که بهشون دادند و ما ولی مستاجریم و اصلا ما رو حساب نمیکنند...کلا اونا واسشون شیرین تر هستند تا ما...شوهرمم احتمالا سر راهی ای چیزی بوده...

💕 با خدا باش پادشاهی کن💕
اینجا همه میان میگن از بس تایپیک خیانت دیدیم به شوهرامون شک.کردیم والا من از جاری زده شدم امیدورام ...

بیا تاپیک منو بخون هیچوقت اینجوری نگو😢😔من جاری آخری بودم ببین جاریم چقد بد بود

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
2738
ای خواهر نگو که باز داغ دلم تازه شد یادم افتاد با هزار کلک و دروغ، ماشین شوهرمو ازش گرفتن و تف کف دس ...

ولش کن عزیزم از خدا میخام به دلامون ارامش بده وهیچ وقت از سر تقصیراتشون نگذره ان شالله من فقط میسپارم به خدا شما هم همین کارو بکن مطمئن باش خدا خودش برات جبران میکنه

این نیز بگذرد  
اخ که داره زندگی منو هم از هم میپاشه تبعیض.الان نیاین بگین ولش کن و بیخیال واینا که نمیشه واقعا بیخی ...

بیا تاپیکم داستان زندگیم رو بخون

اتفاقا امروز صبح داشت اشک چشمام در میومد دخترم چهارده ماهشه هنوز تا حالا پدر شوهرم یه بارم بغلش نکرده و بوسش نکرده در صورتی که همیشه دختر برادر شوهرم که همسن دختر منه رو مینشونه رو پاهاش و هی ماچش میکنه...خیلی دلم می شکنه ولی به رو خودم نمیارم...

💕 با خدا باش پادشاهی کن💕
اتفاقا امروز صبح داشت اشک چشمام در میومد دخترم چهارده ماهشه هنوز تا حالا پدر شوهرم یه بارم بغلش نکرد ...

بیا داستان من و کارهای جاریم رو بخونمرسی