2726

جای بخیه سزارین چند روز خوب میشه ؟

جای بخیه طبیعی چند روزه ؟

کلا زایمان کرده ها بیان بهم بگن چند روز بعد تونستن راحت کارهاشون بکنن راه برن...

ممنون از کسایی که شرکت میکنن تاپیکم وقت میگذارن🤗😘😘😘

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

من از بیمارستان مرخص شدم چون با شوهرم دوتایی بودیم کارام کردم. به قول شوهرم میگه ناز کش نداشتی 😂😂😂😂😂 ولی مثلا خواهرشوهرم ۱۰ روز تکون نخورد. جفتمون سزارین بودیم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام من سزارین شدم بعد از یازده روز کارامو بدون کمک انجام دادم ، دخترخالمم سزارین بود بعد از چهار رو ...

سلام عزیزم ...ممنون .....درد شدید هم داشتی یا نه از اینکه سز شدی راضی هستی ؟

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

من طبیعی زایمان کردم زایمان اولم چون بخیه داخلی و زیاد خورده بودم تا یک ماه درد داشتم. و تا ۲۰ روز همش دراز کش بودم و استراحت ولی زایمان دوم عالی بود از لحظه ای که زایمان کردم دیگه درد نداشتمو خودم کارامو کردم و وقتی مرخص شدم اومدم خونه دیگه نخواستم که مامانم پیشم بمونه خودم کارای خونه و بچه ها و همه چی رو میکردم و غذا میپختم. خیلی جالب بود واسم بخیه هامم اذیت نمیکرد بعد ۱۲ روزم همش افتاد

من سزارین دیگه تا تونستم کارای سادرو بکنم یه ده روزی طول کشید

پس میانگین ده روزه برای همه 

سلام عزیزم ...ممنون .....درد شدید هم داشتی یا نه از اینکه سز شدی راضی هستی ؟

درد که حتما داره ولی الان یادم رفته شدت دردش رو😂 دو سه روز اول درد زیادتره ، من خودم زایمان طبیعی میخواستم تا چهل هفته و چهار روز هم صبر کردم طبق صلاحدید پزشکم سزارین شدم

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
من طبیعی زایمان کردم زایمان اولم چون بخیه داخلی و زیاد خورده بودم تا یک ماه درد داشتم. و تا ۲۰ روز ه ...

چه خوب عزیزم 

شاید مهم دکتر و بخیه کردن باشه 

درد که حتما داره ولی الان یادم رفته شدت دردش رو😂 دو سه روز اول درد زیادتره ، من خودم زایمان طبیعی م ...

عزیزم ...برعکس میشه حالا من سزارین بخام بزور. طبیعی میگن باید بزایی

عزیزم ...برعکس میشه حالا من سزارین بخام بزور. طبیعی میگن باید بزایی

آمادگی برای هر دو داشته باش.  من واقعا بدنمو خودم آماده بودیم ولی چون بند ناف دور پسرم دو دور پیچیده بود خطرناک بود و برای همین سزارین اورژانسی شدم

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
چه خوب عزیزم  شاید مهم دکتر و بخیه کردن باشه

دقیقا آره زایمان اولم ماما بخیه ام زد محل برش خیلی درد میکرد اینبار دکتر بخیه زد و برش به سمت معقد بود ولی درد نمیکرد موقع نشستن . البته بدن با بدن فرق میکنه همون موقع ام که ماما بخیه میزد بقیه سر حال بودن جز من چون لاغر بودم و سن پایین و ترسو از زایمان طبیعی 

آمادگی برای هر دو داشته باش.  من واقعا بدنمو خودم آماده بودیم ولی چون بند ناف دور پسرم دو دور پ ...

آماده که هستم چاره ای ندارم یعنی اما شنبه تکلیفم مشخص میشه با دکترم حرف بزنم ...ایشالا هر چی خیره

ممنون گلم

دقیقا آره زایمان اولم ماما بخیه ام زد محل برش خیلی درد میکرد اینبار دکتر بخیه زد و برش به سمت معقد ب ...

آخه عزیزم ...اما من از طبیعی وحشت دارم جدیدا دارم کابوس میبینم همش احساس درد می کنم 

2706