2410
2553

واقعا واقعا چشم دخترت شبیه هیچ کدوم نیست . مال دخترت ماشاءالله از همشون شکیل تره و جذاب تره.  از چشماش هم معلومه خیلی باهوش. 

اول چشمای دخترت خوشگل بود بعد چشمای اون پسر

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

عزیزم الان خیلی کوچولوعه. تا4، 5سالگی فرم چشمش تغییر میکنه. بزرگترم ک بشه کلا همه چیش تغییر میکنه

ماشاله چ دخمل نازی هم هس

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم.پسر تو اون تاپییک یا تو صحف قبل

توی صفحه قبل 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2720
2714

من به کی قسم بخورم دخترت نازه و چشماش هم اصلا چینی و ژاپنی نیست تا تو باور کنی؟ 

تروخدا این قدر نگران نباش 

دوره و زمونه ی صورت پهن و چشمای قلبمه گذشته. الان چهره های ظریف رو می پسندند چهره ی دخترت نازه. با اون بینی و صورت ظریفش انتظار چشمای گنده داری؟ من که عیبی توی صورتش ندیدم. اقوام شوهرت هم گه خوردن که تو رو توی فکر انداختن. من تجربه ام بیشتر از شماست می دونم اقوام شوهر برای ناراحت کردن آدم هزار جور نظر می دن تا بفهمن نقطه ضعفت چیه و بعد روی اون متمرکز میشن. اصلا حساسیت نشون نده. اتفاقا چشمای دخترت جذابه. قسمت می دم این قدر حساس نباش. 

واقعا واقعا چشم دخترت شبیه هیچ کدوم نیست . مال دخترت ماشاءالله از همشون شکیل تره و جذاب تره.  ا ...

نمیدونی چه عذابی دارم می کشم

والا خسته شدم از دست همه خانواده ما چشماشون درشته

ولی خانواده همسرم ریزن 

دوتا وسطی شوهرم و عمه دخترم هستن

شوهرم پلکش افتاده س خیلی 

عمه ش هم بالای چشش پفه عین کره ای ها نوزده سالشه بااین که خودش چشمش اینجوری ولی خداشاهده اصلا انگار نه انگار 

خودشون همش میگن کره ای هییییچ کس دیگه نمیگه

اولی چشمای خودم هست

آخری چشمای پسرم

من خودم حس میکنم چشمای دخترم مثل چشمای پسرم هست گرد

یه ذره شبیه عکس آخری هست ولی باز هم چشمای دخترت درشت تره و جذاب تره 

اون عکس مال پسرم هست که الان شبیه خودم شده چشماش درشته 

خب عزیزم دیگه نگرانیت چیه؟بچه ها همین شکلن. خاهر زادم چشامش تا3سالگی گرد گرد بود. الان ماشاله انقد کشیده هست ک نگو. عکس بیشتر بچه ها نگاه کنی همین شکلین

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
من به کی قسم بخورم دخترت نازه و چشماش هم اصلا چینی و ژاپنی نیست تا تو باور کنی؟  تروخدا این قد ...

اولین کسی هستی که درک کردی منو...

خسته شدم بیچاره شدم از دستشون اقوام من از دنیا بیشت. دوسش دارن اونا مدام عیب هاشو به رخم میکشت انگار ما اینجور بودیم پر مویی ش یه اونا رفته و همه چیزش ولی اونا میگن و اذیت میشم من

2706