2737
2734
اگه بگیم مثر کره ای ها ست ناراحت میشین فکر میکنین کره ای هازشتن ولی نه اصلن مثل کره ای ها نیست خیالت ...

دقیقل کره ای ها از خوشگل هم خوشگلترن

من خودم چشم بادومیم و بچه های چشم بادومی رو خیلی دوست دارم

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم اینه که پسرم بچگی هاش چشماش اینجوری بوده  هیچ کس هم نگفت یانگوم یا جومونگ شاید هم دلیلش ...

یه چیزی یادم افتاد. چون دختر خودمم این جوریه. احسان علیخانی و بهاره رهنما عکس کوچیکیاشون رو دیدم همین جوری بود چشماشون مردمک بزرگ داشتن ولی الان چشماشون خیلی جذاب شده. پس خوشحال باشیم 😊

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2728
چشمای پسرم یا دخترم؟ یعنی مثل چشمای دخترم نیست؟ نظر شما اینه که دخترم چشماش کره ای ولی پسرم نه؟

خخخخ عزیزم گیجم کردی من همین عکس ک تو تاپیک گذاشتی گفتم  اون یکی عکسو الان دیدم 

چشمای دخترت اصلا کره ای نیسش پسرتم همینطور ولی مدلشون باهم فرق داره 

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙
2738
کدوم کوری گفته چشمای این بچه ریزه؟

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

من قیافم یکم کره ای شوهرم میگه کره شمالی دستور داده خواهر امپراطور ببریم کره وگرنه ب ایران حمله میکنه   

با پشتکار حتما میتونم به هدفم برسم  قد۱۷۲     وزن اولیه۷۳😣وزن فعلی ۷۱.۵۰۰🙄وزن هدف ۶۳💙

به پسرمنم دوستام البته مجازی میگن جومونگ😁

به شومبولش بذار بگن😂😂😂😂 فقط سلامتیش برام مهمه و خدارو هزاران هزار مرتبه شاکرم

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2706