2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بزنی رو لینک عکس پسرم روگذاشتم

شبیه هم هستن ولی چشای دخترت خشکل تره 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2728
خانواده همسرم مسخره میکنن

غلط میکنن 

خیلی بی فرهنگن اصلن محلشون نده 

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
همون تاپیک عکس گذاشتم نگاش کن بعد با عکس این تاپییک مقایسه کن ببین مثل همن چشاشون

منم غصه ام گرفت تاپیکت رو دیدم آخه دختر منم چشاش مثل دختر شما مردمکش بزرگه ولی فکر می کردم خشکل هست حالا که میگی مردم بهت گفتن شبیه کره ای ها هست توی فکر دختر خودم رفتم 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
از چه لحاظ میگی خوشگل تره به نظرت چشمای اونم گرد و کره ای بوده؟اون الان چشماش عوض شدن

به نظرم مال دخترت گرد تر و خوش حالت تر بود. البته با یه عکس نمیشه مقایسه کرد 

آره میشه مثه چشایه خواهر زاده من میمونه الان کاملا مثه کره ای هاس چشاش کوچیکی از اینم درشت تر بود

برو تاپیک بعدم چشمای پسرم و گذاشتم اونجا ببین جاش با چشمای دخترم یکیه؟

یابامگه کره ایا زشتن 

الان دنیا داره رو مغز اونا می‌چرخه ازبس مخن

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
2706