1464
1459
عجب الان گفتی چشمام خوشکله من تو خیابان مردم بهم می گفتن یانگوم 

واقعاً؟ اتفاقا دخترمم مثل شما چشاش رنگیه. از نظر خودم خیلی خشکل میاد. ولی الان که استارتر گفت مردم به این مدل چشم ها گفتن ریز، ناراحت شدم. 

هیچ کسی در جهان ،…. هیچ کسی در جهان ،…. ارزش این رو نداره که انسان زندگی خود را بخاطر او خراب کنه …. بخاطر دیگران می شود ساخت ،…… اما بخاطر هیچکس نمی شود خراب کرد …(دکتر فرهنگ هولاکویی) 
خانواده همسرم مسخره میکنن

غلط کردن. محل نده

هیچ کسی در جهان ،…. هیچ کسی در جهان ،…. ارزش این رو نداره که انسان زندگی خود را بخاطر او خراب کنه …. بخاطر دیگران می شود ساخت ،…… اما بخاطر هیچکس نمی شود خراب کرد …(دکتر فرهنگ هولاکویی) 

عزیزم منم چشمای خودم خیلی درشته ومژه هام پره اما پسرم چشماش کوچولو وبادومی من همینجوری عاشقشم به منم از این حرفا میزنن اما میگم پسرم خوشگلترین پسر دنیاست رو خودت کار کن بچته چجوری دلت میاد هی تاپیک بزنی بپرسی اینو پسر من کپی باباشه

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
نمی دونم منظورت چیه عزیزم. یعنی دوست داری شبیه پسرت باشه یا نباشه؟ به نظر خودت کدومشون خشکل تره؟&nbs ...

منظورم اینه که پسرم بچگی هاش چشماش اینجوری بوده 

هیچ کس هم نگفت یانگوم یا جومونگ شاید هم دلیلش این بوده نوه اولشون بوده و توجه نکردن حس میکنم چشماشون با دخترم مثل همن البته تو عکس که مقایسه میکنم پسرم الان چشماش درشته و قشنگ شده میگم به نظر شما چشماشون مثل هم هستند که امیدوار باشم چشماش بزرگ که شه مثل داداشش میشه

1444
اگه بگیم مثر کره ای ها ست ناراحت میشین فکر میکنین کره ای هازشتن ولی نه اصلن مثل کره ای ها نیست خیالت ...

دقیقل کره ای ها از خوشگل هم خوشگلترن

من خودم چشم بادومیم و بچه های چشم بادومی رو خیلی دوست دارم

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
منظورم اینه که پسرم بچگی هاش چشماش اینجوری بوده  هیچ کس هم نگفت یانگوم یا جومونگ شاید هم دلیلش ...

یه چیزی یادم افتاد. چون دختر خودمم این جوریه. احسان علیخانی و بهاره رهنما عکس کوچیکیاشون رو دیدم همین جوری بود چشماشون مردمک بزرگ داشتن ولی الان چشماشون خیلی جذاب شده. پس خوشحال باشیم 😊

چشمای پسرم یا دخترم؟ یعنی مثل چشمای دخترم نیست؟ نظر شما اینه که دخترم چشماش کره ای ولی پسرم نه؟

خخخخ عزیزم گیجم کردی من همین عکس ک تو تاپیک گذاشتی گفتم  اون یکی عکسو الان دیدم 

چشمای دخترت اصلا کره ای نیسش پسرتم همینطور ولی مدلشون باهم فرق داره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
کدوم کوری گفته چشمای این بچه ریزه؟

گل دخترم،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     
1457