2737
2739
عنوان

آبروریزی شد تو عروسی

1638 بازدید | 38 پست

یکی از فامیلای دورمون عروسیش بود تو یه شهر دیگه ماهم پاشدیم رفتیم اونجا عروس انقد بداخلاق شده بود دختر خوبی بود اون شب نمیدونم چرا اون جوری شده بود یه لباس عروس بزرگم پوشیده بود خلاصه بعد عروسی..

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

لباس عروس بزرگ؟؟؟ یعنی اندازش نبود

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برگشتیم خونه صبح مادر عروس و چن نفر دیگه برا عروس صبحونه برده بودن دیدن عروس نیستش

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁
2738
چرا نصفه میگید من نمیفهمم بابا تایپ کنید کامل بد بفرستین اه ....

چه میدونم اینو هزار بار گفتیم آ ولی اصلا فایده نداره کاش به همچین تاپیکایی گزارش زد که یاد بگیرن دیگه

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
برگشتیم خونه صبح مادر عروس و چن نفر دیگه برا عروس صبحونه برده بودن دیدن عروس نیستش

امضات😁😁😁😁😁

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )

دادماد کجا بود مگه که نفهمیده عروس رفته

زنگ زدن به داماد برنداشت اینا هم نگران شدن زنگ زدن پدر مادر داماد اونا هم گفتن شب ما دختر آوردیم خونه دردش گرفته بردیمش برا زایمان

زنگ زدن به داماد برنداشت اینا هم نگران شدن زنگ زدن پدر مادر داماد اونا هم گفتن شب ما دختر آوردیم خون ...

مامان بابا دختره نمیدونستن؟؟؟

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
2706