2737
2734

خانواده ی شوهرم مذهبین اما خواهر شوهر کوچکترم چادریه ولی کمی آرایش میکنه منم اهل آرایشم  و محجبه نیستم

حالا اون یکی خواهر شوهرم یه بچه سه چهار ساله داره هر کاری میکنه میگن از من یاد گرفته میرقصه میگن از تو یاد گرفته بد آموزی داری براش در صورتی که من یکبارم نرقصیدم جلوی این بچه سالی یه بار میبینمشون.رژ لب خالشو برمیداره که بزنه میگن وای بسکه جلوش آرایش میکنی از تو یاد گرفته،اون روز اومدم لپشو بوس کردم بهم میگن نههه لبشو بوس نکن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو راست میگی فلانی جان حالا پیشنهاد من اینه بچه تو زیاد دوروبر من نیار عزیزم تا هر دوراحت باشیم 

بچه دیگرانم نبوسی بهتره یه دستی روی سرشون بکش و خلاص ما چمیدونیم چی توفکر ادما میگذره یا چه حساسیت هایی دارن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بگو همون بهتر از من یاد بگیره شبیه ادم معمولی بشه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2738

دیوونم کرده...اون روز اینقدر وسایلمو این ور اونور ریخته کلامی هم بهش نمیگن نکن بچه بعد بهش گفتم دیگه دوستت ندارم میگننن وای چرا اینطوری بهش میگی باید بگی دیگه نگات نمیکنم