2726

آمـوزشـی ✍ 📋

✅ تمرين رهايی از افکار منفی

🌺 ما هر روز با افكار منفی بسياری مواجه ميشویم افكاری كه ما را از هرگونه اقدام و حركتی که باز ميدارند میترسانند

🌺 اين خرده افكار منفی روزانه بسيار خطرناك هستند ونه تنها مانع پيشرفت وموفقيتمان ميشوند بلكه ميتوانند حتی ما را بيمار كنند با چند تكنيك ساده ميتوان از شر افكار منفی خلاص شد:

1⃣ افكار منفی را روی يک كاغذ نوشته و آنها را پاره كنيد

2⃣ هرگاه فكر منفی به سراغتان آمد بگوييد ايست، نه

3⃣  اگر فكر منفی به ذهنتان رسيد فورا با خود بگوييد بعدی

4⃣ تصور كنيد افكار منفی را درون يك بادكنك فوت ميكنيد و سپس آن بادكنك را به هوا پرتاب كنيد

5⃣ به مچ دستتان يك كش كوچك ببنديد هرگاه فكر منفی آمد يكبار كش را كشيده و رها كنيد درد موجب فرار فكر منفی از ذهنتان ميشود

من خودم مینویسم

یه کاغذ برمیدارم خط خطی میکنم

شروع میکنم به خوندن ایت الکرسی 

از فرشته مایکل کمک میگیرم.

بعضی وقتا نماز وقران 

تلویزیون میبینم

بعضی وقتا هم یه اب پاش یا کاسه یالیوان اب برمیدارم .میرم تو حیاط اب میریزم تو هوا میرم زیر ابع.

خیلی ذوقشو میکنم فکرم باز میشه واز منفی بودن فاصله میگیره.

یا بلند میشم به گلام میرسم. 

خلاصه کاری میکنم که ذهنم منحرف شه نسبت به فکری که میکنم. گولس میزنم وکم کم چیزای مثبت جای گزین میکنم.

شما چکار میکنین.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتي افكار منفي مياد تو ذهنم به خودم ميگم ببين داره ارامشتو ميگيره ولش كن خدا ميبينه خدا بزرگه و خيلي راحت فراموش ميكنم ارامشمم بيشتر شده و با بقيه ارتباط بهتر و صميمي تر شده

بيشتر از انچه براي موفق بودن تلاش ميكني براي با ارزش بودن تلاش كن
2728
فرشته مایکل کدومشونه دیگه ؟

میکاییل مقرب.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

تو چه باحالی. منم خونه بابا اینا که حیاط داشت میرفتم تو حیاط با شلنگ ابو مثل بارون میپاشیدم سرم. خیللللسییییی تاثیر داشت. الان میام نینی سایت به فکرای منفیم دامن میزنم

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
خوابیدن بهترین راهه

من اگه فکری داشته باشم امکان نداره بتونم بخوابم.شده از شب تا صبح بیدار باشم و بهش فکر کنم

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
تو چه باحالی. منم خونه بابا اینا که حیاط داشت میرفتم تو حیاط با شلنگ ابو مثل بارون میپاشیدم سرم. خیل ...

من هنوزم این کارو میکنم. خیلی خوب وتاثیر گذاره.

👌👌👏👏

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
خوابیدن بهترین راهه

اره اینم انجام میدم. اما عادت کردم یه جورای بهش. انگیزمو کمتر میکنه . چون عادت کردم به خواب. مثلا بااینکه هدفم دارم صبح ها میخوابم .

خب مهارت میخواد دیگه

ژنتیکیه فکر کنم.شوهر منم هر وقت مشکلی داشته باشه زودتر از همه میخوابه.ولی من نمیتونم

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
من گریه میکنم و با خدا حرف میزنم،آروم میشم

گریه میکردم اما وقتی گریه میکنم چشمم خیلی میریزه به هم چشمم ضعیفه.

2706