2726
عنوان

مدرک تربیت مدرس یا مربی مهد

106 بازدید | 18 پست

سلام دوستان کسی هست مدرک ایناروداشته باشه ؟کدوم بهتره ؟جهاددانشگاهی این رشته ها رو  آورده میخوام برم اما نمیدونم کدوم بهتره ممنونم اگه راهنمایی کنید 

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  

من تربیت مدرس اول تا سوم و مربی پیش دبستانی دارم از جهاد. بستگی به خودت و رشته ات داره

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چطوری میرن جهاد . ربط به کنکور داره ؟

نه باید کاردانی ب بالا باشی ی هزینه ای بدی اموزش ببینی

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
افتضاحه...علوم تربیتی که پر کاربردتر و جامع تره

اخه همین دو مدرک رو داره

من تربیت مدرس اول تا سوم و مربی پیش دبستانی دارم از جهاد. بستگی به خودت و رشته ات داره

خوب بعدش دنبال کاررفتی با مدرکت اصن ارزش داره ؟

من تربیت مربی از جهاد دارم ،تربیت مدرس چیه؟

ب من اینو گفتن شاید یکی باشه گلم

نه باید کاردانی ب بالا باشی ی هزینه ای بدی اموزش ببینی

واقعا . من کاردانی هستم . بعد شما تو تهرانی . کجا هست جهاد دانشگاهی . اصلا نمی دونم . ممنون میشم کمکم کنید

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
من تربیت مربی از جهاد دارم ،تربیت مدرس چیه؟

چطوربوده کاربرد داره ؟

واقعا . من کاردانی هستم . بعد شما تو تهرانی . کجا هست جهاد دانشگاهی . اصلا نمی دونم . ممنون میشم کمک ...

من کردستانم زنگ بزن 118 شماره جهاد رو بگیر بگو دوره جدید برا مربی مهد یا تربیت مدرس داریدیانه بعدشم ادرس بگیر عزیزم

2706