1147
1273
عنوان

ختم و دعاهایی مجرب برای بارداری

247 بازدید | 4 پست

البته که لطف و عنایت خدا بالاتر از هر چیزی هست و اگه ما پاک باشیم و زمان مناسب استجابت دعا باشه خداوند با یک صلوات(که ثوابش هم کم نیست)اجابتمون میکنه و این صلوات بهانه ای است برای توکل و توسل و سوال از درگاه خودش.

اینم بدونیم که بعضی مشکلات برای امتحانات زندگیه و برخی نتیجه گناهانمون و فرق این دوتا رو هیچ کس جز خدا نمیدونه و حتی کسی نمیدونه که این مشکل آیا از رحمت خداست یا از گناهان خودمون!

چند بار سقط و زایمان زودرس و پوچ و ... داشتم.داغ بچه دیدم.

۱-چله سوره حشر به نیت پاکسازی و رفع هر شر و بدی و دشمنی از جن و انس و ... و رفع انرژی های منفی و ... بردارید هرشب قبل از خواب بخونید .

ایات آخر سوره حشر خیلی خاص هستن.سرچ کنید دربارش.

۲-ختم کل قرآن در یکهفته ولی من زمان تعیین نکردم که بتونم ختممو تموم کنم تقریبا دو هفته طول کشید و خدا توفیق داد کامل کردم.

***دعای کمیل و سمات بخونید که برای امرزش گناهان خوبه( صفحه اول دعای کمیلو بخونید یکی از فرازهاش اینه خداوندا گناهانی که مانع رسیدن نعمت به ما میشن بیامرز)

در اخر بگم همه اینها بهانه است و ممکنه برای شما با ختومات و دعاهای دیگه جواب بده.

مهم اینه :

ادعونی استجب لکم

بخوانید نرا تا اجابت کنم شمارا

از خودش بخواید.

🌷اگه اون بخواد دکتر خوب قسمتتون میشه.درمان مناسب شما به ذهنش میرسه.داروتون پیدا میشه.داروتون اثر میکنه.🌷

اینو میگم چون با چله زیارت عاشورای آیت الله حق شناس شفا گرفتم وقتی از همه دکترا بعد از چند سال درمان بیماریم نا امید شدم و تمام امیدم خدا شد.و توسل به امام حسین ع (جانم فداش )کردم.

اگه هر ختمی رو انجام دادید و نتیجه نداده چله زیارت عاشورای ایت الله حق شناسو بگیرید.که میگن هر غیر ممکنی میشه.البته اولش بگید خدایا اگه خیر و صلاح هست بشه تا خدای نکرده بعدا نگید کاش نمیشد.چدنمیگن عوارض داره.

الان باردارم اما بیمار.برای اینکه بچم سالم و سلامت و با خیر و خوشی به دنیا بیاد صلوات یا هر چیزی که دوس دارید بفرستید.

از خداوند میخوام به همه منتظرا در درجه اول فرزندانی سالم و صالح و دارای اخلاق و معیارهای انسانی بده و در درجه دوم سربازان امام زمان عج باشن. 🙏🌷

برای غربت امام زمانمون هم صلوات بفرستید هروقت یادتون افتاد ایشون خیییلی تنها و غریبن از امام حسین عزیزمون غریب تر و تنها تر😔

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ضمنا خیر خواهی برای دیگران و دعا کردن براشون میتونه خیلی توی زندگی گره گشا باشه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

در ایام چله نماز اول وقت و مدارا با مردم خیلی مهمه.دل کسیو نشکوندن با طعنه حرف نزدن قلبتونو نسبت به دیگران پاک کردن و دل پدرومادر و همسر و به دست آوردن.نذارید دلی شکسته بشه.افکار بد حرف بد کار بد حتی چیز بد کوچیکی از دلتون نگذره.

استغفار کنید تا از دام این افکار نجات پیدا کنید.ذکر لا جول و لا قوه الا بالله کمک میکنه شیطان دور بشه.

التماس دعا عزیزانم

1279