1147
1341

یه خانوم تاپیک زده به‌من و همه بد ترین توهین ها و فحش هارو داده با توجه به کلی گزارش هیچ کس رسیدگی نکرد میشه بگید چرا دقیقا از یه نفر حمایت‌میکنید

الان مدیریت سایت سریع خودشو میرسونه

تاپیک بورس رو بستم به دو دلیل یک اینکه جز یک درصد از کسایی که بهم.پیام دادن بقیه دنبال سود و پول نذری هستن نه سخت کوشی و یادگیری دو اینکه حس کردم بدتر داره فضا رو مسموم میکنه داریم قاطی میشیم یه عده باهم🤔فقط یه نکته بگم اونم اینکه قبل از سیگنال گرفتن از کسی سابقه اون ادمو درارید که بدددد ضرر نکنید و پشیمون بشید.... 

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

سایت ادمین نداره کاربرا جمع میشیم دورهم قضاوت میکنیم!اونیکه به نظر مقصر میاد رو میترکونیم!  کی چی گفته حالا

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  

منم دیدم 

اما ترجیح میدم تو اینجور تاپیکا نرم یا حداقل نظر ندم 

چون واقعا بعضیا توی درکشون یه سری چیزا نمیگنجه 

دست خودشونم نیست

وزن اولیه 63 😢 وزن دومیه 😁 57 😓 وزن سومیه 53 😍وزن چهارمی۵۱😍😍 الان خوش‌هیکل شدمااااا ولی هنوز ادامه داره، وزن هدف ۴۷😁😍 قد۱۵۷😁
1348

عزیزم اگر واقعا بد بود چون من نرفتم نگاه کنم  و ده نفر پشت سر هم برا پستش گزارش میزدن خود به خود میترکید 

من یه چاقالویم 😢😢😢 دعا کنید لاغر بشم  😤        وزن اولیه :94     وزن فعلی 81.500      وزن هدف 68

ساحل جان ول کن ... ببین یادته تو بچگیا دعوا میشد ب همدیگه زبون درازی میکردن یا میگفتن ایینه ایینه یا شکلک در میاوردن جوابا تو صفحات اخر همونجور بود ...باید میزان منطقو اعتماد بنفس و عاقلی طرفتو بفهمی از مدل جواب دادنش..میدونم ک حرص میخوری اما واسه تغییر یچیزایی خیلی زمان لازمه 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
1308
والا انگار کاروان سراست

برا اون حرفها نمیبندن عزیزم باید فحشهای منشوری بده 

من یه چاقالویم 😢😢😢 دعا کنید لاغر بشم  😤        وزن اولیه :94     وزن فعلی 81.500      وزن هدف 68
ساحل جان ول کن ... ببین یادته تو بچگیا دعوا میشد ب همدیگه زبون درازی میکردن یا میگفتن ایینه ایینه یا ...

ادمای معمولی و بی مغز که ازشون انتظاری نمی ره ولی مدیریت دیگه چرا

1335