2733
2739
عنوان

تخمک خخخخ

107 بازدید | 23 پست

بچه ها من دوروز قبل تخمک گذاری اقدام کردم برای بارداری دیروز تخمک گذاریم بود الان امروز انقدر دلم درد میکنه تا توی ران پام یعنی میشه نطفه شده باشه 

حالا چرا میخندی😊😁

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفتم جذب شین خخخ

عاشق روش های جذبتم😂❤️

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

نه درد تخمدانت بخاطر ازاد شدن تخمک هست و ربطی ب لقاح نداره. هنوز زوده دوهفته دیگ مشخص میشع

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
2738
جیگرمی خخخخ.یعنی هیچ برخوردی اون تو انجام نشده نی نی شه درداش الکیه 

راستش شاید باورت نشه با گذشت چندین سال از ازدواجمون هنوز هیچی در این باره نمیدونم!!منم جذب تاپیکت شدم 😁❤️متاسفم که نمیتونم کمکت کنم

پس چرا انقدر درد دارم 

اگه منظورت اینه دیروز اقدام کردی و تخمک گذاری بوده، امروز بارداری همچنین چیزی نمیشه دو هفته طول داره، دردات تلقینیه، ب موعدت چقدر مونده؟

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
هیچ موقع انقدر درد نداشتما.

هرچی.. چون انقعاد نطفه ک درد نداره. این ماه دارو محرک یا امپول استفاده نکردی؟؟

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
2706