2733
2739
عنوان

ماجرای تولد گرفتن برای دخترم

788 بازدید | 26 پست

امروز تولد دخترمه ....

خیلی دوست داشتم براش تولد بگیرم ولی نشد...

حدود ۱ هفته قبل به مامان و بابام گفتم اشکال نداره من اینجا تولد بگیرم ؟ چون خونمون تو حاشیه شهره و دوره و وسیله هامو خیلیاشو باز نکردم...گفتن بگیر...

بعد خواهرم اختلافی با بابام براش پیش اومد و بابام لج کرد ک تو نباید اینجا تولد بگیری چون خرجتو میندازی گردن ما....- حالا پولداره ولی خسیسه-

من دیروز رفتم وسایل تولد رو خریدم ک خرجم گردنشون نیفته.با پول خودم.چون شوهرمم میگفت من پول ندارم تولد بگیرم.

آخرشم با بابام بحثم شد و تولد رو کنسل کردم.

اما دخترم تو سنیه ک خیلی دوست داره.

خودمم دوست داشتم.

چرا باید اینطوری میشد؟ کاش خانواده خوبی داشتم....

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

تو خونه ی خودت میگرفتی خب وقتی دیدی راضی نیستن

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

پارسال همه بهش کادو دادن ولی ما تولد نگرفتیم.چون شوهرم با خانوادم خوب نیس.ولی با مامان خودش گرفت.

من گفتم امسال حتما با خانواده خودمم بگیرم.

تولد قمری شو با مامانش اینا گرفت.یعنی خودشون شام خونمون بودن کیک گرفتن و تولد گرفتن برا دخترم.

اما اونا بچه ندارن دوست داشتم با خانواده خودم بگیرم ک بچه دارن و دخترم همیشه با حسرت به تولداشون نگاه میکنه....

یه صلوات برای حل مشکلاتم میفرستین؟

خونه خوت بگیر مفصل عکساشم بزار پروفایل 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
پارسال همه بهش کادو دادن ولی ما تولد نگرفتیم.چون شوهرم با خانوادم خوب نیس.ولی با مامان خودش گرفت. م ...

استاتر ببخشیدا تقصیر خودته.  چ ربطی ب حاشیه شهر داره . تو وسایلتو باز کن قشنگ شام درست کن همه چی اماده جفت خانواده هارو دعوت کن . 

مینا قری هستم
2706