2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من هفته دیگه وقت سرکلاژ دارم با سرویکس ۳۲ ولی بخاطر شکل رحمم اگر طول سرویکس بیشترم بود باید انجام می ...

32 سونو شکمی؟من هم 32بودم جهت اطمینان رفتم واژینال 25بود دیروز اورژانسی عمل شدم.خیلی حواست باشه  شکمی بیشتر نشون میده

من سرکلاژم ولی استراحت مطلقم

منم استراحت مطلقم ولی نمیدونم مثلا تا دسشویی راه برم عیب نداره؟بشینم غذا بخورم یا نیمه خیز باشم؟تا آخرش باید استراحت باشیم؟

32 سونو شکمی؟من هم 32بودم جهت اطمینان رفتم واژینال 25بود دیروز اورژانسی عمل شدم.خیلی حواست باشه  ...

اره تو غربالگری زده بود ۳۲

۵ روز دیگه عمل دارم دیگه توکل به خدا

استراحت هم دکترم گفت ۱۰ روز مطلق فقط دسشویی و حموم ۵ دقیقه ای

درد داشتید بعد از عمل؟ چقدر هزینه شد؟

اره تو غربالگری زده بود ۳۲ ۵ روز دیگه عمل دارم دیگه توکل به خدا استراحت هم دکترم گفت ۱۰ روز مطلق ف ...

من بیمارستان خصوصی بودم 3تومتی شد.دولتی فکر نکنم چیزی بشه البته بیمه هم نداشتم.درد فقط همون دیروز

منم استراحت مطلقم ولی نمیدونم مثلا تا دسشویی راه برم عیب نداره؟بشینم غذا بخورم یا نیمه خیز باشم؟تا آ ...

دکترم گفت فقط غذا خوردنی بشین و دستشویی فرنگی استفاده کن 

طول سرویکس من خیلی کوتاهه ۲۴ بود که سرکلاژ کردم شد ۱۸ مجبور شدم پساری بزارم که بعدش شد ۲۳ الان بعد ۱۰ هفته بعد سرکلاژم شده ۲۲ خیلی مراقب باش اصلا نه آشپزی نه کار خونه هیچ کاری نکن تا انشاءا... به سلامتی زایمان کنی 

شما طول سرویکست چند بود؟من دیروز سر کلاژ شدم استراحتم در چه حد باشه.ممنون میشم راهنماییم کنی خیلی گی ...

من هفته 13 . 31 بود هفته 15 شده بود 28

ببین عزیزم مقدار استراحت بستگی به طول سرویکست و شرایط خودت مثل اینکه سرویکست علاوه برکوتاهی بازم هست یا نه یا خونریزی داری یانه درد داری یانه اینا همه تعیین کننده است

من خودم یه ماه بعد سرکلاژم تقریبا استراحت مطلق میکردم بعدش پاشدم رفتم سرکارو کارای خودمم انجام میدم البته پله زیاد بالا پایین نمی کردم راه نمیرفتم و وسیله سنگین هم به هیچ وجه

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
2706