2733
2739

تورو خدا اگه کسی میتونه جواب بده یکم به فکر مادرای بدبختم باشین همش دنبال تاپیکای خواهرشوهری نباشین من دخترم رفلاکس پنهان داره بهش امپرازول و رانیتدین میدم اونقی فایده نداشته به جای رانیتیدین دکترش گف میتونی زانتاکم بدی تاکید میکنم گف میتونی نگف اجبارا زانتام خیلی گرون کسی واقعا داده و اثر خاصی ازش دیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چند ماهشه؟به نظرم منم با بزرگتر شدنش بهتر میشه من که هر چی دادم موثر نبود ..ولش کردم..به غذا خوردن که افتاد کم کم خوب شد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دادم عزیزم.خیلی گرون بود خریدم دادم.به نظرمن موثر بود.البته تو رفلاکس فقط باید زمان بگذره.من پسرم شیش ماه شد خودش خوب شد.اگه خیلی اذیتش نمیکنه و وزن گیریش خوبه خیلی پیگیر نباش و خودتو اذیت نکن خودش خوب میشه به شکلی که باورتم نمیشه

2728

چقد خوب ک‌تاپبکتم دیدم،عزیزم من‌پسرم رفلاکس شدیدددددد داشت حتی بستری هم شد نوزادیش ک تشخیص بدن واقعا رفلاکس یا چیز دیکه ک خداروشکر رفلاکس بود من رانیتدین موتیلیوم ونکسیوم وامیپرازول به بچم دادم‌وبا تنها چیزی ک خیلی جواب گرفتم زانتاک بود عالی بود خارجی هست وکمیاب من کنار زانتاک نکسیوم میدام ک خداروسکر با اینا کنترل شد‌ انقد شدیدم بود ک شیرخشک مخصوص الکرمیذادم اصلا نگران نباش من با ایناخوب شد شکر خ‌دا 

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️
2738