1428
1389
عنوان

خانم هايى كه اى يو ايشون مثبت شد

229 بازدید | 56 پست

سلام خانما اون ماهى كه اى يو اى انجام داديد و مثبت شد علائم پريود شدن هم داشتيد؟يعنى همه حالاتى كه قبل مرعد پريوديتون داشتيد و اون ماهم داشتيد؟

امیدوارم مال شماها مثبت بشه ب حق این ماه رمضون

اگه بخوام یک خلاصه از خودم بگم دوست دارم اینجوری بگم؛ از یک دنیای زیبا و پر از ناز و نعمت پرت شدم تو دنیایی که به خیال خودم مانند کتاب ها قراره رویایی باشه(ازدواج).ولی فهمیدم هیچ چیزی مثل رویاها نیست ،رویاها به همون جای خودشون تعلق دارن و ما داریم تو دنیای واقعی زندگی میکنیم دنیایی که غم داره شادی داره خنده داره گریه داره ،دنیایی که مانند یک ترازو هست گاهی ترازوی غم و گریه سنگین تره و گاهی ترازوی شادی و خنده .بعد از گذشت یک مدت از ازدواجمون با کلی ذوق با همسرم تصمیم گرفتیم یک عضو سوم به رابطه دونفرمون اضافه کنیم یا بقول همسرم یک زیرمجموعه کوچولو 😁...اما دوسال از اون روزا میگذره 😞، تو این دوسال ترازوی غم😔 و گریه😭 و غصه😞 تو زندگیمون سنگین تر بوده و دنیامون رنگش خاکستری شده 💔 ،چونکه زیرمجموعه کوچولوی ما هنوز نیومده ...تو این دوسال تنها چیزی که بغلمون پر کرده فقط مشتی از اوراق: معرفی نامه ها /ازمایش ها /نسخه ها و.. هست و یک جمله تلخ دکتر که تا ابد تو گوشمون هست :شما به صورت طبیعی به هیچ عنوان قادر به بچه دار شدن نیستید. اواخر برج ۱ سیکلiui  شروع کردیم و در کمال ناباوری ۳ روز زودتر از موعدم پریود شدم و توی ناامیدی غرق شدم. تو همون روزها دکترم سیکل میکرو (یا به اصطلاح عموم ivf) شروع کرد ...روزهای سختی میگذروندم سختی من موقعی به اوج رسید که متوجه شدم هایپر شدم و ۱۰ روز بالجبار شرایط بحرانیم بیمارستان بودم و کمترین خواستم مرگ بود، بس که درد داشتم و درد .الان خوبم و زنده ام منتظر زیرمجموعه کوچولوی خودمم که دکتر گفته به زودی قراره توی بطنم احساسش کنم .دوستان دعام کنید برام انرژی مثبت بفرستید ❤❤از خدا بخواید که کوچولومون زودتر بهمون اضافه بشه و دنیامون رنگی کنه. و چندتا نکته: دوستان این کاربری دوم منه ؛کاربری اولم مال سال ۹۶ بود.و نکته بعد؛ نام کاربریم، فقط فقط از سر حرص تایپ کردم اووف و درکمال ناباوری تاییدش کرد 🤐و درمورد تصویر پروفایل ؛من مدیون حضرت زهرا هستم و هرموقع کامنتی میزارم که باعث میشه پروفایلمو و نام مبارک حضرت ببینم احساس ارامش میکنم پس لطفا ازم نخواید که عوضش کنم❤

اگه مثبت شدین خبر بدین؟ دکتر من بهم گفت اول آی یو آی انجام میدم برات بعد اگه نشد ای وی اف من گفتم نمیخوام همون آی وی اف انجام بده برام الان مراحل اولیه ای وی اف هستم دعاکنید منم برای شما دعا میکننم

دعاکنید منم بچه دارشم   

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

انشالله که همین الان مامان شدی عزیزم....😍

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...
1401
اگه مثبت شدین خبر بدین؟ دکتر من بهم گفت اول آی یو آی انجام میدم برات بعد اگه نشد ای وی اف من گفتم نم ...

کدوم مرحله ایی شما

اگه بخوام یک خلاصه از خودم بگم دوست دارم اینجوری بگم؛ از یک دنیای زیبا و پر از ناز و نعمت پرت شدم تو دنیایی که به خیال خودم مانند کتاب ها قراره رویایی باشه(ازدواج).ولی فهمیدم هیچ چیزی مثل رویاها نیست ،رویاها به همون جای خودشون تعلق دارن و ما داریم تو دنیای واقعی زندگی میکنیم دنیایی که غم داره شادی داره خنده داره گریه داره ،دنیایی که مانند یک ترازو هست گاهی ترازوی غم و گریه سنگین تره و گاهی ترازوی شادی و خنده .بعد از گذشت یک مدت از ازدواجمون با کلی ذوق با همسرم تصمیم گرفتیم یک عضو سوم به رابطه دونفرمون اضافه کنیم یا بقول همسرم یک زیرمجموعه کوچولو 😁...اما دوسال از اون روزا میگذره 😞، تو این دوسال ترازوی غم😔 و گریه😭 و غصه😞 تو زندگیمون سنگین تر بوده و دنیامون رنگش خاکستری شده 💔 ،چونکه زیرمجموعه کوچولوی ما هنوز نیومده ...تو این دوسال تنها چیزی که بغلمون پر کرده فقط مشتی از اوراق: معرفی نامه ها /ازمایش ها /نسخه ها و.. هست و یک جمله تلخ دکتر که تا ابد تو گوشمون هست :شما به صورت طبیعی به هیچ عنوان قادر به بچه دار شدن نیستید. اواخر برج ۱ سیکلiui  شروع کردیم و در کمال ناباوری ۳ روز زودتر از موعدم پریود شدم و توی ناامیدی غرق شدم. تو همون روزها دکترم سیکل میکرو (یا به اصطلاح عموم ivf) شروع کرد ...روزهای سختی میگذروندم سختی من موقعی به اوج رسید که متوجه شدم هایپر شدم و ۱۰ روز بالجبار شرایط بحرانیم بیمارستان بودم و کمترین خواستم مرگ بود، بس که درد داشتم و درد .الان خوبم و زنده ام منتظر زیرمجموعه کوچولوی خودمم که دکتر گفته به زودی قراره توی بطنم احساسش کنم .دوستان دعام کنید برام انرژی مثبت بفرستید ❤❤از خدا بخواید که کوچولومون زودتر بهمون اضافه بشه و دنیامون رنگی کنه. و چندتا نکته: دوستان این کاربری دوم منه ؛کاربری اولم مال سال ۹۶ بود.و نکته بعد؛ نام کاربریم، فقط فقط از سر حرص تایپ کردم اووف و درکمال ناباوری تاییدش کرد 🤐و درمورد تصویر پروفایل ؛من مدیون حضرت زهرا هستم و هرموقع کامنتی میزارم که باعث میشه پروفایلمو و نام مبارک حضرت ببینم احساس ارامش میکنم پس لطفا ازم نخواید که عوضش کنم❤
اگه مثبت شدین خبر بدین؟ دکتر من بهم گفت اول آی یو آی انجام میدم برات بعد اگه نشد ای وی اف من گفتم نم ...

اره به منم همينو گفت ولى من گفتم بزار شانسمو با اى يو اى امتحان كنم شايد بشه ببخشيد ميشه بگى مشكل شما چيه؟

1376
اره به منم همينو گفت ولى من گفتم بزار شانسمو با اى يو اى امتحان كنم شايد بشه ببخشيد ميشه بگى مشكل شم ...

من چنتا پرولاکتینم فقط بالا بود ذخیرم 2.48 بود که گفتن خوبه سن 28 سال  شوهرم اسپرمش خوبه فقط 20 درصد از اسپرماش شکل مناسب دارن الان نزدیک 3 سال میشه باردارنمیشم دکترم خیلی اصرار کرد ای یو ای کنه ی بار که داشت سونو م میکرد گفت با ی بار ای یو ای جواب نمیگیری باید چن بار ای یو ای بشی اگه نشد بری ای وی اف من تصمیم گرفتم این مدت گفتم چکاره ای هس وقتم تلف کنم دو پریودی رفتم مطب گفتم خانم دکتر تو پروندم زدین ای یو ای ولی من میخوام ای وی اف شم چن بار اصرار به ای آیو ای کرد من قبول نکردم دیگه ای وی اف راضی شد راستش دکترا درست نمیگن رحمت تو چ وضعی هس فقط دارو میدن سرشون شلوغه فقط این سری تو سونوم زده تخمدان راست pco که هیچ وقت تو این سه سال pco نبودم البته دکترای قبلیم همش بهم میگفتن رحمت خوبه فک کنم چیزی حالیشون نبوده فقط میخواستن هرماه برم پول سونو ویزیت بگیرن

دعاکنید منم بچه دارشم   
تازه سه روزه سوزن میزنم

من ۲۹ پانکچر شدم 

دعام کن حالم زود خوب بشه هایپر شدم دوروزه بیمارستان بستری ام 

من ۲۹ پانکچر شدم  دعام کن حالم زود خوب بشه هایپر شدم دوروزه بیمارستان بستری ام

آخی عزیز دلم ان شالله خوب بشی با این وضعیت انتقال عقب انداختن؟ چن تا تخمک داشتی؟ مگه رژیم هایپری رعایت نکردی؟ 

دعاکنید منم بچه دارشم   
من ۲۹ پانکچر شدم  دعام کن حالم زود خوب بشه هایپر شدم دوروزه بیمارستان بستری ام

راستى يه سوال ديگه اين كه ميگن تو اى وى اف طول رحم و اندازه ميگرن با يه چيز ميله مانند درسته؟درد داره؟

1387
هايپر يعنى چه؟ميشه بگى عزيزم

وقتی تخمک زیاد داشته باشی و رحمت آب بیاره فک کنم دیگه نمیتونی زود انتقال بدی باید صب کنی تارحمت نرمال بشه بیشتر برای pcoها اتفاق میفته باید قبل از شروع ای وی اف و زمان زدن سوزن ها آب زیاد بخوری و سفیده تخم مرغ و گوشت و مرغ زیاد بخوری پروتین بالا

دعاکنید منم بچه دارشم   
راستى يه سوال ديگه اين كه ميگن تو اى وى اف طول رحم و اندازه ميگرن با يه چيز ميله مانند درسته؟درد دار ...

بیا تو تاپیک بارداری با میکرو انجکشن وای وی اف اطلاعاتت بالا بیاد 

دعاکنید منم بچه دارشم   
شما علائم خاصى داريد؟مثل حالت هاى پريودى ؟الان بى بى چك جواب ميده برات نزاشتى؟

دكترم كه گفته بعد ١٤ روز تست بدن نشون ميده ولي ندادم هنوز علايمم فقط سينه درد دارم و گاهي هم تير ميكشه زير شكمم علايم شما چيه 

يه صلوات براي مامان شدن منم بفرستيد لطفا🙏خدايا دل همه منتظرا و من رو خوشحال كن 🙏
دكترم كه گفته بعد ١٤ روز تست بدن نشون ميده ولي ندادم هنوز علايمم فقط سينه درد دارم و گاهي هم تير ميك ...

والا من كه هميشه قبل پريودم سينه درد داشتم الان ندارم يا هنوز شروع نشده نميدونم ولى درد تخمدان و ران پا دارم

عزيزم اگه اشكال نداره ميشه مشكلتو بگي ممنون ميشم

من شوهرم نرماله الان خودمم فقط خيلي خفيف تنبلي دارم با اين حال هر ماه تخمك غالب دارم و عكس رنگي هم رفتم مشملي نبود دكترم گف هيچ دليل نداره نازايي تو فقط يكم وزنت رو بياري پايين زود باردار ميشي

يه صلوات براي مامان شدن منم بفرستيد لطفا🙏خدايا دل همه منتظرا و من رو خوشحال كن 🙏
1339