2737
2734
عنوان

درامد سونوگرافی

11230 بازدید | 14 پست

میشه واسه درامد رشته سونوگرافی یک حدودی بگین لاقل ک بدونم چقدره؟ و رتبه ای ک باید تو کنکور بگیریم ؟

و اگه میشه پرستاریو باهاش مقایسه کنین

تعداد رای : 3
نظرسنجی
الزامی
3
100%
الزامی
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من رادیولوژی خوندم..فقط عکس واسکن و ام آرمیگیریم..سونو کارپزشکه متخصصه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

کارشناس رادیولوژی فرق میکنه..برای انجام سونو اول باید پزشکی بخونی..بعدتخصص رادیولوژی..بعد بیایی سونوکنی و رپورت عکس هاروبنویسی..کارشناس عکس واسکن وام آرمیگیره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
کارشناس رادیولوژی فرق میکنه..برای انجام سونو اول باید پزشکی بخونی..بعدتخصص رادیولوژی..بعد بیایی سونو ...

بنظرت رشته خوبی هست هامی جان ؟درامدش و کار پیدا کردنش باز اطرافت دیدی بهتر میدونی

کارشناس رادیولوژی فرق میکنه..برای انجام سونو اول باید پزشکی بخونی..بعدتخصص رادیولوژی..بعد بیایی سونو ...

تخصص نداره کارشما؟ همون مشابه ارشد؟ الان شما بخوای باز درس بخونی در زمینه کارخودت پیشرفت کنی چ رشته ای باید بخونی

2738
بنظرت رشته خوبی هست هامی جان ؟درامدش و کار پیدا کردنش باز اطرافت دیدی بهتر میدونی

من خودم سال ۸۵قبول شدم..اونموقع بازار کارتاحدودی خوب بود ولی الان نه..ولی رشته ترتمییز وخوبیه..پولشم خوبه..میتونی مراکز خصوصی ام آر آی کارکنی..پورسانت خوبی میدن..بعضی همکارام ماهی ۱۰تومنم درمیارن..بعضا بیشتر..

تخصص نداره کارشما؟ همون مشابه ارشد؟ الان شما بخوای باز درس بخونی در زمینه کارخودت پیشرفت کنی چ رشته ...

من کارشناس هستم..ادامه بدی میتونی آناتومی یا پزشک هسته ای وفیزیک پزشکی بخونی..استاددانشگاه بشی..نمیتونی مطب بازکنی..مطب رو فقط پزشک متخصص رادیولوژی میتونه بازکنه ولی اگه پول داشته باشی میتونی با پزشک مشارکتی مطب بزنی..سونو روپزشک انجام بده شما هم عکس واسکن ومامو و..کارکنی

من خودم سال ۸۵قبول شدم..اونموقع بازار کارتاحدودی خوب بود ولی الان نه..ولی رشته ترتمییز وخوبیه..پولشم ...

یعنی باید خودمون بگردیم خصوصی جایی رو پبدا کنیم پورسانتی کار کنیم؟ ای بابا ... اگر درسمون خیلی خوب باشه چی؟

یعنی باید خودمون بگردیم خصوصی جایی رو پبدا کنیم پورسانتی کار کنیم؟ ای بابا ... اگر درسمون خیلی خوب ب ...

نه عزیزم..بیمارستانای دولتی استخدامی دارن دیگه منتها کم..ولی بیرون پول بیشتری میدن..

اونور رفتن با مدرکش چطوره؟ قبول می کنن؟

اره حتما..ی رشته ای هست که همه جای دنیا نیازدارن..مخصوصا اسکن وام آر بلد باشی که رو هوا برمیدارن

2706