2703
2553
عنوان

به شوهرم گفتم ازش متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3058 بازدید | 57 پست
خب حق داری ازش متنفر بشی عزیزم  وقتی ی نفر مدام تهدید بشه دیگه بی حس میشه و چیزی واسش اهمیت ند ...

رفتیم اول زندگیمون بعد مشاور اونو بیرون کرد وبه من کف فعلا بچه دارنشو گف سیاست داشته باش .

اکه ببنیدش میگین مظلوتر از این نیس ولی خیلی تو داره خیلی با حرفا و کتراش اذیت کرده همیشه همه دنیا تو اولویتشن بعد من .... اصلا اهل حرف منطقی نیس با همه دعوا داره

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
وا چه ادم بیخودیه.شوهر منم چندبار گفت از خونم برو بیرون وطلاق تحمل کردم اخرین باری که گفت از خونه زد ...

حالا بهم حق میدین این یه گوشه ای از حرفا و کاراشه دلم پره به خدا .

حالام پاشد رف قهوه درست کرد روزه اشو خورد و رفت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید شما که از قد و قیافش خوشت نمیاد  چرا بهش بله گفتی

نمیدونم اون موقع خیلی بهش فکر نکردم خیلی پشیمونم . اگه اخلاقش خوب بود اینا به چشمم نمیومد . خدا منوببخشه

2720
حالا بهم حق میدین این یه گوشه ای از حرفا و کاراشه دلم پره به خدا . حالام پاشد رف قهوه درست کرد روزه ...

مردا اکثرا همینن قدر نشناس.پرمدعا.

حرص روزه خواری اونم میخوری؟؟؟

ول کن بابا به فکر مشاوره باش که راه حل پیدا کنی 

رفتیم اول زندگیمون بعد مشاور اونو بیرون کرد وبه من کف فعلا بچه دارنشو گف سیاست داشته باش . اکه ببنی ...

عزیزم هر آدمی ی اخلاقای خوب داره ی رفتار و اخلاقای بد ... نباید فقط بدیا رو ببنی نمیخوام از تو یا از شوهرت دفاع کنم حتما تو خراب شدن زندگیتون تا الان هر دوتون مقصرید ولی اینجا تو باید سیاست داشته باشی حتی اگه امکان جدا شدن ازش نداری خودتو در ظاهر ک شده وابسته نشون نده

مردا از زنای ضعیف خوششون نمیاد شوهر خود من بارها بهم گفته دوست ندارم ی زن بی دست و پا و ضعیف باشی 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

نمیدونم چکار کنم . با هر کس حرف میزنم میکه بهش علاقه نشون بده شاد باش عکس العمل نشون نده ولی هر کاری کردم روز به روز بدتر شد که بهتر نشد . منم خسته ام خسته 

جالب برام اون قسمتش که روزه میگیره زنش عذاب میده یا اینکه روزشم میخوره🙄

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2714
نمیدونم چکار کنم . با هر کس حرف میزنم میکه بهش علاقه نشون بده شاد باش عکس العمل نشون نده ولی هر کاری ...

اتفاقا محبت زیادی بعضی وقتا نتیجه عکس میده 

ب نظرم این دفه عادی رفتار کن نه خیلی بی تفاوت نه خیلی تحویل بگیر 

باید همه راه ها رو امتحان کنی ببینی کدوم نتیجه میده 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
عزیزم هر آدمی ی اخلاقای خوب داره ی رفتار و اخلاقای بد ... نباید فقط بدیا رو ببنی نمیخوام از تو یا از ...

ضعیف نشون ندادم چون هر کاری کرده مقاومت کردم با بهترین شکل برخورد کروم فکر کرده جایی خبریه فکر کروه خودش خوبه که من اینطوری رفتار میکنم نمیدونه که برای زندکیم دارم اینطوری رفتار میکنم

اگه بشینم لحظه به لحظه زندگیمو بگم بهم میگین خیلی باهاشکنار اومدی همیشه کوتاه اومدم ولی ایندفعه دنبال جایگاهمم 

نه هیچی . ۸ ساله میکه طلاقت میدم میرم زن میگیرم . پول دارسم طلاقت میدم . هشت ساله این حرفا را تحمل ...

بهش بگو مهریه امو کامل بده بچه هام هم بده هر ماه هم خرج بچه هاتو بده برو هر علطی میخوای بکنی بکن عجب روئی داره البته من شرایط تو رو نمیدونم ها که نظر بدم خیلی حرص ام گرفت اینو گفتم 😁🤐🤐😡.  بگو مامان بابات بترسوننش. زن و شوهری که روزه بگیرن و از اون ور طرفشون و بچزونن به خیال خودشون عبادتشون قبوله!!! عزیزم برای انتخاب همسر و بعد از اون با رابطه خوبی که نداشتید دو تا بچه اوردن ....... از الان درست تصمیم بگیر

استارتر الان اینی که مشکل دارن شمایین شوهرت که تکلیفش روشنه یک خودشیفته که میخواد تمام دق و دلی که از دنیا داره سر شما خالی کنه شما از این آدم توقع درک متقابل و  احساس نداشته باش. روی اعتماد به نفس خودت کار کن قوی باش خودت به خودت احترام بزار بهترین لباس هاتو تو خونه بپوش تو بهترین ظرف ها غذا بخور منتظر نباش ازت تعریف کنه خودت از خودت، قیافت کدبانو بودنت و هر چی که فکر می کنی تعریف کن. متاسفانه خانم های ایرانی خیلی مهر طلب هستند و بخاطر همین خیلی ضربه میخورند و دنیاشون حول محور شوهرشون می چرخه. همه نه ولی خیلی از مردای ایرانی فقط مادرشون رو قبول دارن و محبت کردن و ابراز علاقه به همسر رو بلد نیستند یا فکر می کنند همسرشون پررو میشه. 

عصبانی هستی ولی بالاخره باید یه جایی به روش میاوردی تا التماس کردنا همیشه یه طرفه نباشه  تا فک ...

عزیزم کار همسرت چیه ؟؟؟؟

راضی ای از اینکه ی مدت اونطرفه ی مدت این طرف ؟؟؟

شوهر منم دو هفته دیگ‌میخواد بره اونطرف واسه کار ولی من احساس میکنم همین ک بره زندگیمون تمومه چون جنبه اونطرف کار کردنو نداره 

کدوم کشوره؟؟؟

بهترین زندگیه دنیا میشه زندگیم 🧚‍♀️
2706