2726
عنوان

به شوهرم گفتم ازش متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3064 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان حالا که ان قدر ناخوشه و می گه می لرزم بیاید باهاش مهربون تر باشیم و دلداریش بدیم. شما نشده از شدت ناراحتی احساس تنفر کنید از کسی؟ خوب ایشونم الان این حالو داره. 

2728
استاتر دلت جایی گیره؟؟؟جنس مخالفی هست توزندگیت که حتی درحد درد دل یا هرچیزی باهاش حرف بزنی؟؟؟

نه هیچی .

۸ ساله میکه طلاقت میدم میرم زن میگیرم . پول دارسم طلاقت میدم . هشت ساله این حرفا را تحمل کردم 

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
دوستان حالا که ان قدر ناخوشه و می گه می لرزم بیاید باهاش مهربون تر باشیم و دلداریش بدیم. شما نشده از ...

ها والا من بارها واسم پیش اومده از بس ناراحتم میخوام سر از تن طرفم جدا کنم  

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

از همه چی ازش سرم برای که احساس نکنه من بالاترم همیشه خودمو اوردم پایین همیشه هر چی گفت هیجی نکفتم سر هیجی منو برد زور زور خونه بابام من خودم برگشتم .این حرفایی که بهش زدم همه عقده های این چند ساله بود که هر کاری دلش خواست کرد و هیچی نگفتم

نه هیچی . ۸ ساله میکه طلاقت میدم میرم زن میگیرم . پول دارسم طلاقت میدم . هشت ساله این حرفا را تحمل ...

خب حق داری ازش متنفر بشی عزیزم 

وقتی ی نفر مدام تهدید بشه دیگه بی حس میشه و چیزی واسش اهمیت نداره مثل شما ک میگی بره زن بگیره یا هر کاری ک خواست بکنه

نمیتونی راضیش کنی باهم برین پیش ی مشاور؟

از همه چی ازش سرم برای که احساس نکنه من بالاترم همیشه خودمو اوردم پایین همیشه هر چی گفت هیجی نکفتم س ...

از این ب بعد دیگه خودتو کمتر از اون نشون نده اتفاقا همه شاخصه ها و برتریاتو بیشتر ب چشمش بیار 

این کارت باعث شده هم از اون متنفر بشی هم از خودت بدت بیاد این طبیعیه عزیزم

اخه چرا دوتا بچه اوردی ،چه اخلاقی داره مگه آنقدر زده‌ت. کرده

میخواست منو پایبند کنه میدونه نمیرم از زندگیش که باهام اینکارو میکنه .

با روح و روانم بازی کرده . دلتون برای اون نسوزه برای من بسوزه که جوونیمو گذاشتم به پاش

هر سال روزه میگیره و میخوابه تو خونه میگم همینکه پایبند دینه خدا راشمر . امسال بجه ها را اروم نکه داشتم خودمم با بجه هشت ماهه روزه کرفتم یکم درک نداره فقط غرغر میکنه خسته شدم بزارین منم لهش یه جیزی گفته باشم 

استارتر می دونی چرا همسرت این حرف رو میزنه؟ ازدواجتون سنتی بوده؟ و این که کسی رو قبل از ازدواج دوست ...

اره سنتی بوده نه کسی دوست نداشته ولی سر و گوشش همه جا میجنبه نمیاد خوبیا منو ببینه فقط مقایسه کرد فقط بقیه را زد تو سرم بدون فهم ودرک بی دلیل به خدا اگه ریز به ریز بگم حقو بهم میدین 

عصبانی هستی ولی بالاخره باید یه جایی به روش میاوردی تا التماس کردنا همیشه یه طرفه نباشه

تا فک نکنه زیادی بهش وابسته ای

من ابتدای رابطه م شوهرم خیلی بهم التماس کرد باهاش ازدواج کنم

خیلی گریه کرد؛هر کاری کرد تا بله رو بدم

قبول کردم مدتی با هم دوست بودیم و عاشقانه  کنارم بود

بی اندازه بهم محبت میکرد

تا این که بهش وابسته شدم شدید

محل کارش ایران نبود وقتی میرفت همش گریه میکردم

وقتی میومد اگه از پیشم جم میخورد یا از خونه میرفت قهر میکردم

کم کم شد یه آدم معمولی ،یه شب ک نبود تو مسیج دعوامون شد

گفت روز اول ک بهت التماس کردم یه دختر قوی بودی

نه یه ترسوی وابسته ک وقتی نیستم باید هر لحظه تو فکرش باشم که بلایی سر خودش نیاره و خونمو تو شیشه بکنه

مااونشب برا اولین و آخرین بار رومون تو روی هم باز شد

قلبم داشت میترکید بهش گفتم ازت متنفرم اون لحظه حس میکردم دنیای دونفره مون به آخر رسیده و ازدواجم اشتباه بوده و تا خود صبح گریه کردم....

سعی کردم خودمو قوی کنم و وابستگیمو کم کنم 

پونزده روز بعد اومد ایران

حسم بهش کم بود ولی بداخلاقی نکردم

زیادم بهش نزدیک نشدم

و معمولی رفتار کردم

بازم باهام عالی شد

یه سال گذشته

الانم رابمون عالیه ومنم قوی هستم

دوسش دارم و بهش گفتم زندگی دونفره رو با همه ی عشقی که بهت دارم تاوقتی تحمل میکنم که برات باارزش ترین چیز باشم اگه غیر از این باشه تمومش میکنم و لذت ها رو واسه خودم میسازم......

اونم بهم به چشم یه زن قوی نگامیکنه و به شدت احترام میذاره و مهربونی میکنه

نه هیچی . ۸ ساله میکه طلاقت میدم میرم زن میگیرم . پول دارسم طلاقت میدم . هشت ساله این حرفا را تحمل ...

وا چه ادم بیخودیه.شوهر منم چندبار گفت از خونم برو بیرون وطلاق تحمل کردم اخرین باری که گفت از خونه زدم بیرون فک کرد میرم خونه بابام لباسام ووسایلم برده بود اونجا دیده بود نیستم میخواسته مثلا زهر چشم بگیره ازم من تا عصری رفتم امامزاده شهرمون نشستم وبه پدر ومادرش و عمه بزرگش گفتم که از خونه انداخته بیرون منم اومدم بیرون نشستم تا تکلیفم مشخص کنین وتمام.از انورم خونه بابام گفته بودن دخترمون باید پیدا کنی دست خودت دادیم صحیح سالم میاریش اینجا شوهرم تا عصری فقط خیابان وکوچه های شهر دنبالم گشت فک کرد بیکس وکارم که هرجور خواست رفتار کنه توام اینسری همچین حرفی زد بچه ها رو بنداز سرش وزنگ بزن به خانواده ها اطلاع بده 

2706