2726
عنوان

به شوهرم گفتم ازش متنفرم

3064 بازدید | 57 پست

قلبم داره میترکه دیکه تحملم تموم شده . 

دوتا بچه دارم ازش خیلی خاطرات بد دارم ازش . از قیافه اش خوشم نمیاد از قدش بدم میاد از کاراش بدم میاد این اونی نیس که من میخوام . دیشب تا خالا دعوامون شده . مامانش فهمید دیگه طاقتم تموم شد مامانش یکم دلداریم داد یکم پشت پسرش بود مجبورم کرد برخلاف میل باطنیم از تو دلش در بیارم . ولی صبح پاشدم رفتم کنارش شونه اشو گرفتم بهش گفتم بهم نگاه میکنی عینه همیشه که قهر میکرد میگف نه منم التماس کردم نکاه نکرد فکر میکرد من ادم همیشگی ام بعد بهش گفتم ازش متنفرم فکر میکرد اومدم التماسش کنم ولی ایندفعه نکردم بهش گفتم همونطور که بهترین لحظات زندگیمو خراب کردی بدترین خاطراتو تو ذهنت میزارم 

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست

بدنم یخ کرده ولی از ته دل خوشحالم که اینکارو کردم . گفتم بجه هامو  بزرگ میکنم و فقط به حدا زندکی کردن از تو فکر میکنم . دیگه انرژی ندارم برای این زندگی بزارم به خدا انرژی ندارم بچه ها . دیگه بسمه بره زن بگیره بره هر کاری دوست داره بکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید ولی چرا باش ازدواج کردی خب 😐

نمیدونم خیلی پشیمونم خیلی . فقط میخواسم از خونه پدریم خلاص شم اصلا دقت نکردم اصلا 

نمیدونم خیلی پشیمونم خیلی . فقط میخواسم از خونه پدریم خلاص شم اصلا دقت نکردم اصلا 

میدونم خیلی ناراحتی اما الان دلم برای شوهرت سوخت یه جورایی چون خودتم مقصری یه کم 😕امیدوارم خدا بهت ارامش بده همین

فکر نمیکنی حداقل نصف تقصیرا گردن شماست که واسه رهایی از شرایط خودت وارد زندگی کسی شدی که نمیخواستیش؟ بعدم دو تا موجود بیگناه رو وارد این رابطه کردی؟

زنی که از هیچ چیز مردش خوشش نیاد طبیعتا نمیتونه باهاش رابطه سالمی داشته باشه

عزیزم یه نفس عمیق بکش و ناراحت نباش به خودت مسلط باش. خودتو دوست داشته باش و حرص نخور اگه دلت خواست و آروم شدی علت و ماجرا رو تعریف کن. آدم خیلی وقت ها تو زندگیش به این نتایج می رسه ممکنه برای هرکسی پیش بیاد و طبیعیه

کتاب روش های عشق ورزی رو به همراه همسرتون بخونید، نگید شوهرتون اهل این چیزا نیست، شوهر منم نیست ولی بعد سه سال الان تن داده به خوندن، یه صفحه اون میخونه برای من و یه صفحه من برای اون تا اون فصل تموم بشه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706