2733
2739

چرا من املت هام خوشمزه نمیشه😂و چرا مردا همیشه املت شون خوشمزه میشه؟

میشه بهم اموزش بدین جدی😄

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

من املتم خوشمزه میشه 

اول اینکه باید بذاری سبزیجاتی که می ریزی(من کوجه و پیاز میریزم) آبش کامل کامل کشیده بشه و به روغن بیفته

بعد تخم مرغ رو که ریختی توش زود هم نزن بذار یکم که کرفت خودشو بعد هم بزن زرده و سفیده خیلی قاطی نشه بعد نذار کلا تخم مرغ خیلی سفت بشه و زود زیرشو خاموش کن

روغنش هم کم نباشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اموزش نداره من یه حبه سیر رنده میکنم سرخ میکنم بعدم گوجه رو رنده درشت میزنم اونم تفت میدم تا آبش جمع بشه به روغن بیفته بعم تخم مرغ رو میشکنم همین

این نیز بگذرد...                                   
2728
اموزش نداره من یه حبه سیر رنده میکنم سرخ میکنم بعدم گوجه رو رنده درشت میزنم اونم تفت میدم تا آبش جمع ...

با رب هم همینجوری درست میکنی؟چقدر رب میزنی اگه بخای با رب درست کنی

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

پیاز رو نگینی ریز خرد کن با روغن و زردچوبه سرخ کن بعد فلفل دلمه ی ریز نگینی شده هم اضافه کن و کمی تفت بده، بعدم گوجه رنده شده رو بریز و نمک و فلفل زیرشو کم کن تا آبش کشیده بشه و غلیظ بشه

بعدم چن تا تخم مرغ بشکن روش و مخلوط کن بزار با در بسته چن دقیقه بپزه

عاااااااالی میشه

برای اینکه منم نی نی دار بشم دعا کنید. خدا حاجت قلبی همتون رو بده
2738
با رب هم همینجوری درست میکنی؟چقدر رب میزنی اگه بخای با رب درست کنی

من یه قاشق یا دو تا میزنم گاهی وقتا چون شوهرم عاشق ربه آره همینجوری درست میشه ربو حسابی سرخ میکنی بعم تخم مرغ میزنی

این نیز بگذرد...                                   

پیازو سرخ میکنم. سیر و فلفل دلمه هم باشه سرخ میکنم. گوچه رو ریز میکنم میریزم داخلش. نمک میماشم. سرخ که شد کمی ادویه میزنم. ادویه که سرخ شد تو یه ظرف تخم مرغارو هم میزنم و نمک میزنم و فقط میرزم روی گوجه ها. بعدم زیرشو کم میکنم و درشو میذارم. انتهای کار یکم ابلیمو میپاشم روش. 

امتحان کن. عالی میشه عالی

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

املتای من معروفه تو فامیل....من گوجه رو میذارم آبش کااامل کشیده شه فقط روغن بمونه بعد نمک میزنم وتخم مرغارومیشکنم توش وزیرش و کم میکنم وآروم چندبار هم میزنم بعد صبر میکنم تا بپزن....گاها دوسه حبه سیر هم توش رنده میکنم و یا یه پیاز سرخ میکنم بعد گوجه رو اضافه میکنم بهش

املتای من معروفه تو فامیل....من گوجه رو میذارم آبش کااامل کشیده شه فقط روغن بمونه بعد نمک میزنم وتخم ...

میشه با رب هم اموزش بدی؟

پیاز رو نگینی ریز خرد کن با روغن و زردچوبه سرخ کن بعد فلفل دلمه ی ریز نگینی شده هم اضافه کن و کمی تف ...

همینی که گفتی یبار هم نزدش رو امتحان کن. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
میشه با رب هم اموزش بدی؟

اره عزیزم....ببین روغن و ک ریختی یه مقدار بذا داغ شه بعد رب و بریز همون لحظه زیر گاز و کم کن ک رب نسوزه بعد مرتب هم بزن تا رب تفت بخوره واز حالت خامی دربیاد وروغنت رنگ قرمز رب وبه خودش بگیره حس کردی تو قرمز ترین حالته و اگ بیشتر از اون حالت بمونه میسوزه وقت ریختن تخم مرغه...تخم مرغ و ک ریختی سریع هم بزن تا کامل بارب قاطی شه بعد باز با شعله کم بذار بپزه

اگ سفت دوس داری ک بذا سفت شه اگ شل میخوری ک زودتر بردار

2706