2737
2734
عه چه حرف گوش کن شد یهو بهش زنگ بزن ازش بپرس اصلا نگو سبک میشی یا چیزی حقته بدونی زندگیته ایندته ...

اخه نمیخوام منتش بکشم

پررو نمیشه؟

دوسش دارما اونم دوسم داره ولی نمیدونم چرا با هم اینجوری میشیم یهو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتای اخر رو پاک کردم 

ببین سعی کن رودرو بامنطقی و اروم حرف بزنی،اگه میخای شوهرت بدتر لج نکنه

وگرنه تو پشت گوشی مخصوصا تایپی،طرف نمیدونه لحنت چجوریه،بدتر لج میکنه اونم مرد،

اینجوری بیشتر تشویقش میکنی

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
ببین سعی کن رودرو بامنطقی و اروم حرف بزنی،اگه میخای شوهرت بدتر لج نکنه وگرنه تو پشت گوشی مخصوصا تای ...

حالا خوددانی

بنظرم رودرو بهتره

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2728
اره اینم هست تو روش بش میگم

اره

ولی بالحن اروم ومنطقی ببین بالاتر برات توضیح دادم ک چجوری بهش بفهمونی که دوسشداری وروش حساسی

اخه نمیخوام منتش بکشم پررو نمیشه؟ دوسش دارما اونم دوسم داره ولی نمیدونم چرا با هم اینجوری میشیم یه ...

نه عزیزم اگه دوسش داری ازش بخواه به احترام روزایی که با هم خوش بودین برات توضیح بده چی شده. منتکشی نیست. دارین مثل دوتا ادم بزرگ منطقی حرف میزنین

اگر همو دوس دارین دوری سخته براتون

بگو شاید میگم مشکلی برات پیش اومده میخوای من ناراحت نشم که ازم دوری میکنی. بگو که درکش میکنی اگه واقعا چیزیه و کنارش هستی

مردا رو این جمله حساسن(عزیزم درک میکنم شرایطط رو)

تیکر رسیدن به آرزومه انشالله همه به آرزوهاشون برسن  
نه عزیزم اگه دوسش داری ازش بخواه به احترام روزایی که با هم خوش بودین برات توضیح بده چی شده. منتکشی ن ...

مرسی از کمکت عزیزدلم

حالا ببینم اگه تا شب بهم پیام نداد یا زنگ نزد خودم باهاش حرف میزنم ببینم چی میشه

بارم مرسی😘❤

2738
مرسی از کمکت عزیزدلم حالا ببینم اگه تا شب بهم پیام نداد یا زنگ نزد خودم باهاش حرف میزنم ببینم چی می ...

فدات بشم انشالله به ارزوی خوب دلت برسی 😘😍

تیکر رسیدن به آرزومه انشالله همه به آرزوهاشون برسن  
2706