2737
2734
میگم ک  دوستمون میگه زن داداشتم چشماش گندس بگو داداششت چ لعبتی رو گرفته 🤩

😅😅😅😅ممنون اینقد روحیه میدی بهم الان میرم چوب کبریت میزارم لای چشمام واشه 

تیکر رسیدن به آرزومه انشالله همه به آرزوهاشون برسن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اقا بمن راهکار بدین صوابم داره .چکار کنم خواهرزاده شوهرمو؟؟؟؟

دختر خواهر شوهرم 17سالشه خیلی اویزونه شوهرمه خیلی دوس داره شوهرمو .بعد نامزدی میگف من خیلی گریه کررردم قبل اینک بیام .چون دیگ رابطم با داییم شاید کمرنگ شه دیگ نتونه هی بم پیام بده .

حالا چند روز پیش اساشونو خوندم پیام داده سلام دلاور من .الهی فداتشم خسته نباشی .منم جیگرطلات !!! شوهرمم قربون صدقش رفته و اخرش داده جیگرتو بخورم .

دیشبم باز پیام داد وهرم گفت فلانیه گفتم بده من بش اس بدم .بعد رفتم اساشونو خوندم از اول (شوهرم نمیدونست ک من قبلا خوندم)بعد شوهرم گف چرا اسای مارو خوندیی؟؟؟

منم ناراحت شدم و قهر کردم .حالا چی جواب شوهرمو بدم؟؟؟؟بهش بگم انقد قربون صدقش نره؟

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
😅😅😅😅ممنون اینقد روحیه میدی بهم الان میرم چوب کبریت میزارم لای چشمام واشه 

ول کن بابا

😁

شاید دماغ زیبا یا لبای قشنگی داشته باشی

شانست شاید قشنگه😁

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
هووف انشالله خدا تو دل هیچکس غم نیاره

یه روز خداروشکر میکنی از ته دللللللت بهت قول میدم چون دیدم و حس کردم خودم که بهت میگم

شاید بگی حرفم کلیشه ایه ولی باور کن یه روزی خیلی خوشحالی از نبودش

2738
فیروز بهرام؟

نمیدونم والا...

داداشم تهرانه ، گذاشته بود رو وضعیتش...

جواب داد بهت میگم کجاس...

ففط میدونم خودم اسمم فیروزه ست  

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.
یه روز خداروشکر میکنی از ته دللللللت بهت قول میدم چون دیدم و حس کردم خودم که بهت میگم شاید بگی حرفم ...

آخه من بیشتر سختیش واسم اینه که گفت قول میده برمیگرده

نمیدونم فراموشش کنم یا نه

اقا بمن راهکار بدین صوابم داره .چکار کنم خواهرزاده شوهرمو؟؟؟؟ دختر خواهر شوهرم 17سالشه خیلی ا ...

من عروسی داییم بود تمام دغدغم بود رقص چاقو کنم😂گریه چی😐

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
ول کن بابا 😁 شاید دماغ زیبا یا لبای قشنگی داشته باشی شانست شاید قشنگه😁

قربون فهم و درک و شعورت به به چقد ازت خوشم اومده. بله بله زیبایی ذاتی دارم(بی جنبگیم رفت بالا)😀😀😀😀😀

2706