2733
2734
عنوان

بچه ها میخوام جدا بشم.میشه کمکم کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 66 پست
یه عمر میخوای اینطوری ادامه بدی؟ ذره ذره آب میشی😔 به نظرم یه کاری بکن اول همه ی تلاشتو بکن اگه در ...

تمام تلاشمو کردم

بجا اینکه بهتر شه هرروز بدترشده

هرروز چیز جدید یاد میگیره هروز روشن فکر‌تر میشه

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚
تمام تلاشمو کردم بجا اینکه بهتر شه هرروز بدترشده هرروز چیز جدید یاد میگیره هروز روشن فکر‌تر میشه

متاسفم عزیزم😞

نمیدونم واقعا من میترسم درست راهنماییت نکنم 

اگه امکانش هست حداقل خودت تنها برو پیش یه مشاور خوب و ازش کمک بگیر 

هنوز سنی نداری خیلی جوونی ببین ارزششو داره بخاطر ترسا و نگرانیات عمرتو بذاری پای این زندگی

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم پدرم کمک میکنه از مادرم و بقیه میترسم مدام سرزنش میکنن ولی ترس بزرگم یک چیز دیگس.اینکه دوست ...

دختر داییم مث تو بود،جدا شد،بعدش دوباره ازدواج کرد این شوهرش تحصیلکرده دوتا خونه،یه زمین جای خوب چنتا مغازه،بنگاه املاک داره انقدم خوش اخلاقه ک نگو،دخترداییم سر ازدواج اولیش فقط عااااااشق بود،اما اینبار عاقلانه ازدواج کرده و حالا میگه شوهر دومم عشق واقعیه ن اون رفیق باز خانم باز بیکار لش

2731
دختر داییم مث تو بود،جدا شد،بعدش دوباره ازدواج کرد این شوهرش تحصیلکرده دوتا خونه،یه زمین جای خوب چنت ...

خوشبحالش

انشالله خوشبخت باشه همیشه

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚
بچه ندارم سرکار نمیرم توی خانوادمونم طلاق عیبه موندم چیکار کنم نمیدونم موندن باهاش خوبه یا بد فق ...

جدا شو ...بلاخره طلاق راه نجاته ...اولش تو خانوادت سخته اما بعد چند ماه عادی میشه ...میری سر کاررخودت ارامش میگیری . این شخص مرد زندگی نیست ..مهریتم نبخشی قسطی کن ..

اول برو خونه پدر براشون بگو چطوریه ..بعد برو وکیل بگیر مهریت بزاره اجرا  بعد کارای دیگه