2737
2734
عنوان

چالش عکس خودمون😍اول خودم😘

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 183 پست
خوشگلی  چند سالته؟!

چشمات قشنگ میبینه عزیزم ۲۰

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
زنم شو😊😠

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂خو بزار دو صفحه بیشتر نمونده بزار بخونم بله رو میدم😁😁😁😂😂😂📿

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشمات قشنگ میبینه عزیزم ۲۰

ماشاالله

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
2731
ماشاالله

و مادر دو بچه💪🤓

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂خو بزار دو صفحه بیشتر نمونده بزار بخونم بله رو میدم😁😁😁😂😂😂📿

باش منتظر نزاریم ضعیفه🤓😎🤠

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
و مادر دو بچه💪🤓

جدی چند سالشونه؟

دختر با پسر؟

اذیت نشدی بارداری تو سن کم?

2738
جدی چند سالشونه؟ دختر با پسر؟ اذیت نشدی بارداری تو سن کم?

دخترم ۳ سالشه دومی روهم ۳ ماهه باردارم 

واسه زایمانم مردم و زنده شدم ولی ارزششو داشت از طرف مردم بیشتر اذیت شدم با نگاه ها و تهمتهاشون

دخترم ۳ سالشه دومی روهم ۳ ماهه باردارم  واسه زایمانم مردم و زنده شدم ولی ارزششو داشت از طرف مر ...

خداحفظشون کنه

چرا مردم دیدشون اینجوری بود؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
پس چرا  من هیچ عکسی نمیبینم

چون عکسی وجودنداره😂

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
دخترم ۳ سالشه دومی روهم ۳ ماهه باردارم  واسه زایمانم مردم و زنده شدم ولی ارزششو داشت از طرف مر ...

مبارکه 😻

خداحفظشون کنه چرا مردم دیدشون اینجوری بود؟

خب وقتی یه دختر و پسر جوون رو کنار هم میبینن که شکم دختره هم قلمبه است فقط افکار منفی میاد سمتشون همینطور الان که با یه بچه راه میریم بیشتر فکر میکنن دوست دختر دوست پسریم به بهونه اون بچه حتما من خونه رو پیچوندم😂😂😂خیلی وقتا از کنجکاوی اومدن سوالم پرسیدن

مبارکه 😻

فداو عزیزم

ولی تو اشتباه منو نکن حالا حالا وقت داری واسه مامان شدن از زندگی دونفرتون لذت ببر

2706