2091
2079
عنوان

چالش عکس خودمون😍اول خودم😘

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 183 پست
من بگم چن سال میخوری؟ فقط اگه اشتباه بود دعوام نکنیا 🤕

نه بگو

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
نه بگو

15-16 سال میخوری 😊

دوستان لطفاً امضای من رو بخونید،  با دعای شما عزیزان حالم کمی بهتره ولی هنوزم مشکلاتی هست که باعث آزارم شده ازتون ممنون می‌شم اگه باز هم هر وقت منو یادتون بود برام دعا کنید . برای سلامتی همسرم و خانواده‌ام و خودم یه صلوات بفرستید 😍 برای خوشبختیمون و شادیمون یه صلوات بفرستید 😍 اگه صلوات فرستادید بهم بگید عزیزان

متاهلی عزیزم؟

من زنی ۲۱ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و منمادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم💪😎
زیبایی عزیزم😍

مرسی عزیزم

حالا راست میگی؟!

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
2050
15-16 سال میخوری 😊

وای چه عالی

متاهلی عزیزم؟

بلی اینجانب ده ماهه خانه دارم

مرسی عزیزم حالا راست میگی؟!

اسی،قیافت بانمکه

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2104
وای چه عالی

تازه شایدم 14

خوسحال شدی؟

من فک کردم الان میکشی منو 😂

دوستان لطفاً امضای من رو بخونید،  با دعای شما عزیزان حالم کمی بهتره ولی هنوزم مشکلاتی هست که باعث آزارم شده ازتون ممنون می‌شم اگه باز هم هر وقت منو یادتون بود برام دعا کنید . برای سلامتی همسرم و خانواده‌ام و خودم یه صلوات بفرستید 😍 برای خوشبختیمون و شادیمون یه صلوات بفرستید 😍 اگه صلوات فرستادید بهم بگید عزیزان
1718