1421
1411
عنوان

چالش عکس خودمون😍اول خودم😘

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 183 پست
من بگم چن سال میخوری؟ فقط اگه اشتباه بود دعوام نکنیا 🤕

نه بگو

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432

متاهلی عزیزم؟

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
زیبایی عزیزم😍

مرسی عزیزم

حالا راست میگی؟!

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
1394
15-16 سال میخوری 😊

وای چه عالی

متاهلی عزیزم؟

بلی اینجانب ده ماهه خانه دارم

مرسی عزیزم حالا راست میگی؟!

اسی،قیافت بانمکه

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
1387
وای چه عالی

تازه شایدم 14

خوسحال شدی؟

من فک کردم الان میکشی منو 😂

لطفا از ته ته قلبت برای من و خانوادم یه صلوات بفرست 🙆 مرررسی عزیزم 🌹❣🌸                           دلم دیگه طاقت نداره دلم بی قراره داره کم میاااره 😍😍😍

گزاشتی؟؟چرا پا ندیدیم

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
1391