2058
2079
عنوان

چالش عکس خودمون😍اول خودم😘

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 183 پست
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
مثلا عکس تو رو میخوام چیکار اینا جنبه سرگرمی داره

اهان دیدمت اسی  پریشب بود فک کنم گذاشتی البته شبم نبود ۵:۳۰-۶بود😂😂

خـــــدایا❤️  بابت هر گره ای ک به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم منو ببخش  ❤️                                      
2073
بزاااار

تو چالش عکس دیروزم بودی

من اونم که سنم چالش شده بود😍

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2051
تو چالش عکس دیروزم بودی من اونم که سنم چالش شده بود😍

چند سالته مگه؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی.خدایا ممنون بخاطر فرشته کوچولویی که سپردی بهمون.تیکر تولد یکسالگی دخترگلمون
والا بعضیا انقد زشتن ادم پشیمون میشه ببینه

چشات چپو چوله میبینه یه دکتر برو

خـــــدایا❤️  بابت هر گره ای ک به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم منو ببخش  ❤️                                      
2081

من بگم چن سال میخوری؟ فقط اگه اشتباه بود دعوام نکنیا 🤕

سلام برای سلامتی همسرم و خانواده‌ام و خودم یه صلوات بفرستید 😍 برای این که عروسی بگیریم و زودتر بریم سر خونه زندگیمون یه صلوات بفرستید 😍 برای خوشبختیمون و شادیمون یه صلوات بفرستید 😍

چ پوست صافی ماشاالله اجزای صورتت خیلی با هم میخونه

عاقو میگن خدا هرکسی رو بیشتر دوست داره مشکلات بیشتری سر راهش میزاره اینجور که من حساب کردم خدا دیوونه منه یعنی رسما عاشقمه😍😍😍😂😂
تو چالش عکس دیروزم بودی من اونم که سنم چالش شده بود😍

یه دونه گذاشتی عکس با همسرت بودی سالگرد ازدواجت و کیک و خونه جاری تو بودی؟ گفتی ۱۹سالمه یا اشتباه گرفتم😂😂

1718