1147
1292

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

مثلا عکس تو رو میخوام چیکار اینا جنبه سرگرمی داره

اهان دیدمت اسی  پریشب بود فک کنم گذاشتی البته شبم نبود ۵:۳۰-۶بود😂😂

میشه برای سلامتی و ظهورآقا امام زمان یه صلوات بفرستی 🙏                                                                  ( خدایاااا شکرت بابت همه نعمتایی ک بهم دادی عاشقتمم خدااجونممم)      
1291

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
1315
تو چالش عکس دیروزم بودی من اونم که سنم چالش شده بود😍

چند سالته مگه؟

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی
والا بعضیا انقد زشتن ادم پشیمون میشه ببینه

چشات چپو چوله میبینه یه دکتر برو

میشه برای سلامتی و ظهورآقا امام زمان یه صلوات بفرستی 🙏                                                                  ( خدایاااا شکرت بابت همه نعمتایی ک بهم دادی عاشقتمم خدااجونممم)      
1226

چ پوست صافی ماشاالله اجزای صورتت خیلی با هم میخونه

عاقو میگن خدا هرکسی رو بیشتر دوست داره مشکلات بیشتری سر راهش میزاره اینجور که من حساب کردم خدا دیوونه منه یعنی رسما عاشقمه😍😍😍😂😂
تو چالش عکس دیروزم بودی من اونم که سنم چالش شده بود😍

یه دونه گذاشتی عکس با همسرت بودی سالگرد ازدواجت و کیک و خونه جاری تو بودی؟ گفتی ۱۹سالمه یا اشتباه گرفتم😂😂

1290