2726
عنوان

بعد بچه دار شدنتون ،مادرشوهرتون بیشتر اذیت و دخالت کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 84 پست
پدر شوهرم نماز ظهر و شب میره مسجد با خانم ها هم حق نداره حرف بزنه زیادی چرااااا؟ چون زن داره. اما شو ...

نگوووووو این چ مادرشوهریه،من مادرشوهرم زورش میاد شوهرم بهم احترام بذاره مثلا یبار گف والا تو شانس داری شوهرت میاد خونه سریع میاد دست میده بت سلام میکنه،گفتم چش دیدن همینم نداری؟عزیزم رو دادی رووووو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما اصلشو نگاه نمی کنیم. داداشم کلی فیلم دانلود کرده منو میشونه پاش سانسور کنم. تازه صحنه نداره نهایت ...

دقیقا.به نظر من مهم حیا هست که آدم داشته باشه

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
نگوووووو این چ مادرشوهریه،من مادرشوهرم زورش میاد شوهرم بهم احترام بذاره مثلا یبار گف والا تو شانس دا ...

مادرشوهر من شوهر خودش تو خونه براش همه کار میکنه. اما چشم نداره ببینه شوهرم حتی تو خونه کارای مردونه رو انجام بده. شوهرم راضی شده کارگر بگیریم. بعدم از ماهی یه بار تقریبا کردمش دو هفته یه بار بیست روز یه بار. چون ماهی یه بار برای خونه تمیز کردن خیلی کمه. امشب میخوان بیان خونمون. به نظرت جلوش بگم برام کارگر گرفته؟ آتیش می گیره. از طرفی میترسم یادش بده دیگه کارگر نگيره.میگم بذار بعد زاییدن بگم. 

2728
دقیقا.به نظر من مهم حیا هست که آدم داشته باشه

پسر خاله ی من به من می‌گفت خوبی شوهرم دعوام میکرد ولی خودش راحت بود جالبه مادرش در قبال شوهرش اینجوری نیست. 

حيا کجا بود بابا. من جلو داداشام و بابام هر لباسی رو نمی پوشم فقط استین دار. مادر شوهرم بندی می پوشه جلو داداشاش. بله خب گناه نیست. اما همه چی رو هم آدم قرار نیست نمایش بده. 

مادرشوهر من شوهر خودش تو خونه براش همه کار میکنه. اما چشم نداره ببینه شوهرم حتی تو خونه کارای مردونه ...

اصلا چرا باید بگی؟من الان بارداریمو نگفتم،شک دارن،مث اسپند رو اتیش جیلیز ویلیز میکنه،انقد مسایلمو ازش قایم میکنم همه جا دنبال اینه امارمو بگیره،ای کیف میکنم زنیکه خبرچین دهن لق،مطمئن باش بگی شوهرتو تحریک میکنه کارگر نگیره دیگه

منم طبقه بالا خونه مادر شوهرم زندگی میکنم و میترسم بچه بیارم .. میترسم تو زندگیم دخالت کنن .. بهدشوهرمم گفتم تا از اینجا نریم بچه نمیارم... فک کن بچه بیارم دیگه  اینا هر روز و شب میان نظر میدن مخصوصا خواهر شوهرم فک میکنه خیلی حالی شه..

اخه وقتی فکر میکنم با اومدن بچه قراره چه ها به سر خودمو زندگیم بیارن چهار ستون بدنم میلرزه 

نترس هیچ بلایی سرت نمیاد. خانواده ای که بخواد تو از مادر شدن بترسونه باید از خدا بترسه. بی استرس باش. هیچ کاری نمی تونن بکنن. باردار شدی مدام قرآن بخون.