2726
عنوان

بعد بچه دار شدنتون ،مادرشوهرتون بیشتر اذیت و دخالت کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 84 پست
اخه چقدر دعا کنم خیلیییی خیلیییی خیلیییی ازارم دادن شوهرم که یه تو بهم نمیگه رو جوری پر میکنن که د ...

شوهر منم اوایل پشتم نبود .خ اذیت شدم.کم کم اوردمش سمت خودم .الان تو دخالتا پشتمه ولیییی باز حرف اثر میذاره.خدا نگذره از اونایی که زندگی پسرشونو خراب میکنن

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

موفق شدن تو اعمال نظرشون؟ 

یکبار جلوشون وایسادم .دعوا شد.

بی ادبی نکردم .فقط یک کلام گفتم من فلان لباس رو میخوام .

بعدش خواهرشوهرم اینقدر تیکه انداخت و مادرش اذیتم کرد که الان لباسه رو میبینم با اینکه خودم انتخاب کردم ولی حالم بد میشه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

من که بعد زایمان با دخالت هاشون مررررردم...یعنی حتی تو تعویض پوشک بچه هم دخالت میکردن،تو همه چی،همه چی...هربار میرفتم خونشون کل تنظیمات بچه ام بهم میریخت..با نوزاد چند روزه اینقدر ور میرفتن،بیچاره بدن درد میگرفت،بعد که گریه شو در میاوردن،میگفتن مامانش مامانش بیا نی نی رو بگیر.استغفرالله ولی اون موقع دلم میخواست مبل رو بلند کنم بکوبم تو سرشون.جالب اینکه هرکاری میکردم ایراد میگرفتن.لباسش کم بود میگفتن سردشه،زیاد بود میگفتن گرمشه..یعنی اساسا هدف گرفتن ایراد بود..وقتی اونجا میخواستم بخوابونمش تازه حرف زدنشون میومد..تا بچه میخوابید،میومدن انقدر باهاش ور میرفتن که بیدار میشد...خدددددااااا برنگرده دیگه اون روزا...

کاش وقتی به خانه برگشتم،کفش های تو پشت در باشد..
2728
شوهر منم اوایل پشتم نبود .خ اذیت شدم.کم کم اوردمش سمت خودم .الان تو دخالتا پشتمه ولیییی باز حرف اثر ...

اره دیگه 

اینم همینجوره

با اینکه تو دعوا سر اونا بعد میاد منو کلی اروم میکنه اما باااااازم تو دلش حق رو به اونا میده و من رو مشکل دار میدونه 

حرفاشون تاثیر خودشو کامل روووش میزاره

من که بعد زایمان با دخالت هاشون مررررردم...یعنی حتی تو تعویض پوشک بچه هم دخالت میکردن،تو همه چی،همه ...

وایییی چه ادمای حرص دربیاری اند

بنظرم دخالت کردن یا نکردن اونا دست خود ماست 

دست شوهر هم هست بیشتر چون خانواده اونه

اره دیگه  اینم همینجوره با اینکه تو دعوا سر اونا بعد میاد منو کلی اروم میکنه اما باااااازم تو ...

خواهرانه خواهش ميكنم تا شوهرتو كامل نبردي سمت خودت بچه دار نشو

برو مشاوره يا ويس هاي روانشناسي گوش بده بتوني شوهرتو جمع كني

خوب نیاری هم می گن بچه دار نمی شه یه جور دیگه می چزونن و حرف مفت می زنن. بالاخره هرکاری کنی نمی تونی ...

نیارم دردش کمتره .حداقل دیگه حرص و..یه بچه منتقل نمیکنم

شوهر منم اوایل پشتم نبود .خ اذیت شدم.کم کم اوردمش سمت خودم .الان تو دخالتا پشتمه ولیییی باز حرف اثر ...

الهی آمین. شوهر من عاشق منه اما مادرش دوست داره همه فقط خودشو دوست داشته باشن به شوهرش میگفت  مادرتو ول منو بچسب به مادرت دروغ بگو به من همه چیو بگو. چون من دلسوز توأم. به پسرشم میگه زنتو ول کن منو بچسب. به زنت همه چیو دروغ بگو، چون من دلسوز توأم. 

روش تربیتیشم فوق العاده اس 😑😑😑😑😑

الهی آمین. شوهر من عاشق منه اما مادرش دوست داره همه فقط خودشو دوست داشته باشن به شوهرش میگفت  م ...

😂روش تربیتی رو خوب اومدی

اخه چقدر دعا کنم خیلیییی خیلیییی خیلیییی ازارم دادن شوهرم که یه تو بهم نمیگه رو جوری پر میکنن که د ...

شوهر منم همینه من با داییش دعوام شد منو شست گذاشت کنار اما هیچی نگفت به داییش با اینکه اونجا بود. نمی دونم مادرش چجوری بار آورده شوهرمو که از خانواده پدریش با اون همه خوب بودن متنفره و عاشق خانواده مادرشه با اون همه اذیت. 

2706