2703
2553
عنوان

بعد بچه دار شدنتون ،مادرشوهرتون بیشتر اذیت و دخالت کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 84 پست
خب اخه تا کی منم تا الان بخاطر این موضوع صبر کردم هرچقدر شوهرم خوبه اونا بدترین عذابارو بهم دادن و ...

اگه شوهرت پشتته اونارو ول کن.کاری نمیتونن بکنن

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
خوش بحالت  باهاشون خوبی؟  زیاد رفت و آمد داری؟

آره خیلی رفت و آمد نه خیلی زیاد ولی آره هفته ای دوبار سر حتما سرمیزنیم

مادرشوهر من خوبیش اینکه دوست صمیمی مامانمه کلا باهم خوش میگذرونن اونوقت من نشستم بچه داری میکنم😑

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اولش دخالت زیاده ..اما دلیل نمیشه ک ادم بچه نیاره .. خلاصه بزرگترن .. ممکنه حرفایی بزنن .. ممکنه مامان خودتم ی چیرایی بگه ک دوست نداری . طببعیه ... اما فقط اوایلش اینطوریه ... بعد دیگه کار ندارن

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
واس چی زیادشه! البته من تجربشو نداشتم،طبیعتا اگ خود ادم درست برخورد کنه برای چی دخالت کنن

تو تربیت و امور بچه دخالت کنن

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2714
فضول، فضوله دیگه 

اخه بهشونم میگی غیرمستقیم میگن دخالت نیس نظره.

درحالی که منو برا عروسیم میخواستن مجبور کنن لباسی رو که خودشون دوس دارن و بخرم .نظر نبودا اعمال نظر بود.

دعا کن اونا آدم بشن.

اخه چقدر دعا کنم

خیلیییی خیلیییی خیلیییی ازارم دادن

شوهرم که یه تو بهم نمیگه رو جوری پر میکنن که دست روم بلند میکنه

سه روز ار عروسیم گذشته بود بخاطر دخالتاشون جنگ جهانی بپا شدو من عروس سه روزه شش ماه موندم خونه پدرم و بخاطر شوهرم برگشتم 

حتی الان هم اذیتم میکنن 

نمیدونم چرا شوهرم پای اونا که وسطه من براش صد پشت غریبه ام و برای زمین زدنم هرکاری میکنه و با اینکه اونا از ازطریق ازارم میدن طرف اونارو میگیره

تو تربیت و امور بچه دخالت کنن

دقیقا عزیزمم بگو کدوم خانواده شوهر نیس ک دخالت نکنن،خصوصا تو لوس بار اوردن بچ،بنظرم نباید نگاه کنی مثلا مادرشوهر قربون صدقع بچ میره اگ کار اشتباهی کرده،کار خودتو بکن

شاید برا بعصیا از این جهت که تو تربیت و امور بچه هم میخوان دخالت کنن

اتفاقا بعد بچه رییس تویی هرچی بگی حرف تو میشه

باسیاست لطافت میتونی مدیر زندگیت بشی هم براشوهرت برنامه بچینی هم برا خانوادش هم بچتو تحت نظر خودت بار بیاری و خودتو کاملا حساس به تربیت نشون بدی و قوی باشی 

2706